Přímý přenos hry Rakety vs bojovníci 2: Jak se dívat bez kabelu

Přímý přenos hry Rockets vs Warriors Game 2

Getty

Ukázalo se, že hra 1 semifinále Západní konference mezi Golden State Warriors (58-24; 5-2) a Houston Rockets (54-28; 4-2) byla plná kontroverzí. Golden State porazil Houston 104-101, aby vyskočil do vedení 1: 0.

Velmi očekávaný Game 2 vychází živě z Oracle Arena v úterý večer.

Začátek hry je naplánován na 22:30. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos TNT na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

návod na stolní tenis

TNT je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů „Všechny zahrnují TNT, ale pokud plánujete ponechat Vue po zbytek play-off NBA, můžete získat balíček Core (65 kanálů plus, včetně ESPN, TNT a NBA TV) za 10 $ na první dva měsíce správně Nyní.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Rockets vs Warriors Game 2 PreviewHrát si

Video Video související s přímým přenosem raket 2 proti válečníkům: jak se dívat bez kabelu 2019-04-30T20: 30: 22-04: 00

Když vstoupili do neděle, mnozí věřili, že opět Warriors a Rockets jsou dva nejlepší týmy v NBA, které míří do letošní sezony. Dominantním nadpisem z neděle však byl oficialit, protože hlavní trenér Rockets Mike D'Antoni a také front-run nejužitečnějšího hráče James Harden věří, že rozhodčí zmeškal několik hovorů, což nakonec stálo Houston šanci zajistit si vítězství v úvodní sérii.

Rockets-Warriors je jednou z premiérových sérií celé této sezony, a přesto po Hře 1 nikdo nemluvil o basketbalu. Jak se úřadování stalo příběhem, a to i pro hráče NBA, kteří seděli doma. pic.twitter.com/tvWrlamCXG

- Rachel Nichols (@Rachel__Nichols) 29. dubna 2019

Několik hovorů bylo ve sporu, včetně tříbodového pokusu Harden, který v posledních sekundách hry bránil Draymond Green z Golden State. Podle zprávy NBA za poslední dvě minuty je pouze faul Stepha Curryho na Erica Gordona, ke kterému dochází poblíž postranní čáry, jediným křiklavým faulem, který zmeškal rozhodující tým:

Podle zprávy za poslední dvě minuty:
1) Chris Paul nefauloval Kevina Duranta
2) Draymond Green nefauloval Jamese Hardena
3) Steph Curry fauloval Erica Gordona pic.twitter.com/xPT5r62vHS

- Drew Shiller (@DrewShiller) 29. dubna 2019

Harden má vedl NBA při pokusech o volný hod po dobu pěti z posledních sedmi let. Kromě Hardenových postgame komentářů se rýsuje i pozastavení Chrisa Paula; Ke konci hry 1 obdržel Paul druhou technickou chybu, což mělo za následek automatické vyhození.

Hlavní trenér Warriors Steve Kerr se zaměřuje na hru 2, a ne na výkon funkce, která se objevila v průběhu hry 1. Kerr řekl novinářům během pondělního tréninku:

Každý trenér v lize vám řekne: Poté se podíváte na kazetu a pomyslíte si: „Člověče, dostali jsme (pracovní místo),“ prohlásil Kerr. Realita je taková, že něco dostanete, něco ztratíte. Rozhodčí odvedou nejlepší práci, kterou mohou, a poté přejdete k další hře. Jsem tedy zklamaný, že se z toho stal celý příběh, když by ve skutečnosti mělo jít o dva skvělé týmy, které soupeří proti sobě.

Ztracen v chaosu hry 1 bylo to, jak neuvěřitelně dobrý byl Kevin Durant na velké úseky. Durant vyrovnal Hardenův výkon se špičkovými 35 body. Hlavní rozdíl mezi oběma hráči All-NBA spočívá v tom, že Durant byl o něco účinnější (11 z 25 z pole) než Harden (9 z 28), který zjevně hledal nějakou další pomoc.

Všech pět startujících Warriors dosáhlo dvouciferného skóre, což bylo důležité, protože lavička kombinovala pouze 10 celkových bodů. Draymond Green měl klasickou hru Draymond Green, která zaznamenala 14 bodů a přidala devět doskoků a devět asistencí. Steph Curry (18 bodů), Andre Iguodala (14) a Klay Thompsn (13) měli ve hře 1 úctyhodné úsilí.

Lavička Rockets si nevedla o nic lépe, přidala pouze 17 bodů dohromady. Eric Gordon, který střílel pouze 4 ze 13 z tříbodového dosahu, skončil s 27 body, zatímco Paul skončil se 17 body sám. Navzdory chybějícímu sekundárnímu bodování se Houston pustil do úderu s dvojnásobnými obhájci titulu NBA na domácí půdě v Hře 1 a s úplnějším týmovým úsilím může snadno svázat tuto sérii mířící zpět do Texasu pro Hru 3 později týden.


Populární Problémy

Naděje Igy Swiatekové na získání olympijské medaile ve dvouhře se v pondělí zhroutila, když utrpěla ztrátu rovných setů se Španělkou Paulou Badosou.

Jak získat měkké podpatky. Zhoršují vás nebo se stydí vaše suché, popraskané paty? Suchých nebo popraskaných podpatků se může zdát nemožné zbavit se, zvláště pokud neděláte správné kroky k péči o své nohy. Existuje mnoho různých ...

Jak cestovat z Los Angeles do Grand Canyonu. Grand Canyon je přírodní povodí v severní Arizoně, které bylo po miliony let vytesáno řekou Colorado. Grand Canyon se nachází v národním parku Grand Canyon a je zapsán na seznamu UNESCO ...

Jak zhubnout před školou. Blížící se nový školní rok vždy připadá jako příležitost představit vám nové. Pro mnoho mladých dospělých, mladistvých a dokonce i dětí je hubnutí kýženým cílem, než začne škola znovu. Odolat...

Bývalá světová sedmička Barbara Schettová věří, že Novak Djokovič dokončí svou kariéru s více grandslamy než Roger Federer a Rafael Nadal.

Jak odstranit chromování. Chromování je proces, při kterém se tenká vrstva chromu nanáší na kovový povrch galvanickým pokovováním (obvykle na vrstvu niklu). Ultra lesklé výsledky jsou dekorativní, korozní a ...