Přímý přenos hry Thunder vs Blazers 2: Jak se dívat online bez kabelu

Přímý přenos hry Thunder vs Blazers Game 2

Getty

Damian Lillard a Portland Trail Blazers (53-29; 1-0) již v Hře 1 proti Oklahoma City Thunder (49-33; 0-1) dokázali něco, co se jim v loňské sezóně nepodařilo; vítězství. Trail Blazers se pokoušejí získat vedení 2: 0 do Oklahoma City, když v úterý večer pořádají Thunder ve hře 2 jejich první série Západní konference v Moda Center.

Začátek hry je naplánován na 22:30. ET a budou vysílány na TNT. Pokud chcete sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

tenisová raketa nebo raketa

TNT je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

velikost rukojeti pro tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

profesionální tenisté

Náhled hry Thunder vs Blazers 2Hrát si

Video Video související s živým přenosem hry Thunder vs Blazers 2: jak se dívat online bez kabelu 2019-04-16T18: 30: 23-04: 00

Poté, co byl Anthony Davis a New Orleans Pelicans v minulé sezóně smeten jako osivo č. 3, se Trail Blazers otevřel vítězstvím Game 1, protože Lillard vedl tým s 30 body na špičce a uzavřel Thunder 104-99 i přes šest obratů. Akvizice na Midseason Enes Kanter, kterou koupil New York Knicks, šokujícím způsobem odložil své obranné nedostatky a zaznamenal působivý double-double (20 bodů, 18 doskoků; +15) za 34 minut. CJ McCollum také přidal 24 bodů pro Portland.

proč tenis používá lásku

Poté, co Paul George zmeškal finále základní části Thunder proti Milwaukee Bucks, se oblékl a hrál hru 1 i přes přetrvávající zranění ramene. George byl nápadný, dosáhl týmových 26 bodů, ale zdaleka ne tak efektivně, jak by měl (střelba 8 z 24). Také hlavní trenér Billy Donovan se nevysvětlitelně rozhodl, že místo omezení času bude hrát s PG 43 minut.

George v pondělí naplno cvičil na Hrom, a řekl novinářům v úterý by se měl do hry 2 cítit výrazně lépe:

Rameno je dobré. Jsem bez bolesti. Nyní je dost dobré vyhodit jakékoli problémy se zraněním (jako výmluva). Na moji hru to nemělo žádný vliv. Čtyři dny jsem prostě nevystřelil ani nezvedl míč. Šlo o rytmus. Dnes jsem tam měl dobrý den. Mám z toho dobrý pocit.

Russell Westbrook se v Hře 1 potichu pustil do svého podnikání a ve ztrátovém úsilí nasbíral další triple-double (24 bodů, 10 doskoků, 10 asistencí). Westbrook však odehrál pouhých 38 minut, ve srovnání s hvězdným týmovým kolegou Georgem 48. Klíčový záložník Dennis Schroder také odehrál klíčové minuty ve hře 1, když získal 36 bodů a skončil s 11 body mimo lavičku.

Oklahoma City, kde se může zlepšit, což nakonec může sérii rozhodnout, je střílet zpoza oblouku. Thunder vystřelil mizerných 15,2% ze tří v Hře 1, trefil jen pět z 33 pokusů celkem. Pro srovnání, Trail Blazers vytvořili 11 jako tým, přičemž Lillard sám odpovídal celému výstupu Thunderu (5 z 11).

Od příjezdu do Portlandu před sezónou 2012-13 vyhrál Terry Stotts pouze dvě série play-off. Trail Blazers vyřadili ve druhém kole San Antonio Spurs a Golden State Warriors v letech 2013-14 a 2015-16. V tom, co se zdá být posledním rokem současné základní skupiny hráčů Trail Blazers, budou muset poprvé po třech letech uspět a vyhrát zápasy po sezóně.


Populární Problémy

Jak si vyrobit domácí sadu váhy. Závaží pro zlepšení vaší síly a kondice lze vyrobit z mnoha běžných domácích potřeb. Mléčné džbány, konzervy a různé předměty denní potřeby vám mohou pomoci zůstat ve formě. Ušetřete tedy své peníze a ...

Zde je návod, jak sledovat poslední čtyři epizody Steven Universe Future online, ať už máte nebo nemáte kabel.

Airsoft je zábavný a aktivní vojenský simulační sport, kterého se mnoho účastní. Je to hodně podobné paintballu, kromě malých plastových pelet, které se používají jako projektily, a zbraně mají simulovat skutečné střelné zbraně. Ušetřete peníze. Tento...

Anna Kournikova byla nejslavnější tenistkou, která nikdy nezískala grandslamový titul. Její mimosoudní činy z ní však udělaly nejslavnější atletku posledního desetiletí.

Je to vždy uspokojující, když porazíte videohru, ale mnohem méně uspokojivé, když začne sbírat prach u vás doma. Pokud máte kolem sebe několik kazet, můžete si jejich dalším prodejem vydělat pár dalších peněz. Pokud ne ...