Živý stream UFC 241: Jak se dívat na UFC PPV online

Živý přenos UFC 241

Getty

UFC 241 PPV můžete zakoupit přímo zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.


UFC 241, představující odvetu v těžké váze spolu s návratem jedné z nejpopulárnějších hvězd propagace, se stává kartou, o kterou nechcete přijít.

badmintonová listina

Hlavní karta začíná ve 22 hodin. ET a může být zakoupeno a sledováno přímo zde výhradně prostřednictvím ESPN+ . Existuje několik různých cenových možností, takže zde je přehled o tom, jak koupit UFC 241 PPV a sledovat živý přenos bojů online:


Jak objednat UFC 241 PPV

K nákupu UFC 241 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 241 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.

Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a pak budete moci sledovat předčasné přípravné zápasy UFC 241 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).

kolik her se odehrává v tenise

Pokud již máte ESPN+ : UFC 241 můžete koupit přímo zde za 59,99 $ .

Pokud ještě nejste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, cena může uvádět 79,98 $ (odrážející balíček pro nové předplatitele), ale po výběru možnosti Koupit se přihlásíte ke svému účtu a cena se poté změní na 59,99 $.


Kde sledovat živý přenos UFC 241

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos hlavní karty UFC 241 online.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.

tenisový forhendový úchop

Náhled UFC 241

Karta UFC 241 začíná dvojicí vzrušujících soubojů, ve kterých vystupují jedni z nejnapínavějších začínajících bojovníků. Ian Heinisch vede v noci proti sobě s dlouholetým veterinářem UFC Derekem Brunsonem v zápase střední váhy. Podobně v divizi muší váhy se up and comer Sodiq Yusuff shoduje se zavedeným Gabrielem Benitezem. Heinisch i Yusuff jsou s největší pravděpodobností výhrou v tom, že se přestěhovali do horního patra divize a vážně bojovali o titul.

241 také obsahuje UFC libru za nejtvrdší děrovač v Yoel Romero. Romero má za úkol pokusit se zpomalit super vyhlídku střední váhy Paulo Costa-který sedí na neporaženém rekordu 12-0. Costa ve své kariéře nikdy nenechal zápas dojít k rozhodnutí a jeho agresivní styl spojený s Romerovou legendární silou by měl znamenat extrémně vzrušující zúčtování. Ve skutečnosti by tento boj mohl sloužit jako eliminátor titulu ve střední váze - zvýšení sázek ještě výše.

Hlavní akce nabízí dlouho očekávaný návrat oblíbeného fanouška UFC Nate Diaze. Po téměř tříleté přestávce v profesionální soutěži po jeho dvoubojové válce s Conorem McGregorem fanoušci toužili vidět více mladšího bratra Diaze. Když Diaz vstoupil do prvního McGregorova boje v krátké době, podal šampióna, než ve druhém představení ztratil těžce vybojované rozhodnutí. Na oplátku se Diaz postaví tváří v tvář bývalému šampionovi UFC Anthonymu Pettisovi - muži, se kterým má už nějakou dobu špatnou krev. Zatímco se Pettis v posledních letech potýká s obtížemi, přichází o jedno ze svých nejlepších vítězství od ztráty opasku po dokončení Stephena Thompsona.

kolik lidí hraje tenis

Zatímco karta jako celek je vzrušující, v bojových sportech je jen málo věcí, které jsou lepší než střetnutí o titul těžké váhy. Bývalý šampion Stipe Miocic se pokouší získat zpět opasek od jednoho z největších smíšených bojových umělců v historii tohoto sportu - a muže, který ho vyřadil v posledním zápase - Daniela Cormiera. Cormierova výhra nad Miocicem ho zařadila do historického klubu Champ-Champ UFC a ukončila Miocicův hvězdný běh na špici divize. I když to kdysi vypadalo, že Stipe bude výzvou pro nejvíce obranných titulů v historii těžké váhy, nyní čelí nové výzvě ve snaze získat zpět svůj opasek od jednoho z nejlepších, kteří to kdy dokázali.


Populární Problémy

'Bless This Mess' je zpět na 2. sezónu, počínaje úterním večerem. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelového přihlášení.

Rajat Jain poskytuje analýzu nejlepších bekhendů v moderním tenise.

Jak střílet v nohejbalu. Netball je týmový sport, který je podobný basketbalu. Největší rozdíly jsou v tom, že nedochází k driblování, není tam žádná zadní deska a míč musíte odevzdat za 3 sekundy. Nejde jen o běh, skákání, ...

Zde je návod, jak sledovat Cardinals vs Falcons online bez kabelu

Francouzská tenisová hvězda Gael Monifls najala Guntera Bresnika, bývalého trenéra šampiona US Open Dominica Thiema. Monfils také přivedl Richarda Ruckelshausena jako součást svého nového trenérského týmu.

Podívejte se na plat a výdělky Rafaela Nadala z tenisu a několik doporučení. Podíváme se také na to, jak Nadal utrácí své peníze.