Sledujte 90 Day Fiancé: Happily Ever After Season 5 Episode 4 Online

Instagram Larissa Dos Santos Lima, hvězda úspěšné reality show „90denní snoubenec“.90denní snoubenec: Šťastně až do smrti 5. sezóna, 4. epizoda se koná v neděli 5. července ve 20 hodin ET na TLC. Popis pro 4. epizoda s názvem She’s a Wolf, čte, Elizabethin nový objev ohrožuje svatbu. Colt konečně přijde k matce čistý. Karine zjišťuje více o Paulově Americe. Angela zoufale hledá svědka. Larissa volá překvapivě. Kalani a její matka jdou tváří v tvář Asuelu.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90denní snoubenec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TLC na Philo TV

TLC je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

opěrka předloktí

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte TLC na FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

jak hrát tenis pro začátečníky

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte TLC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je TLC Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

oprava tenisových bot

Sledujte TLC na Sling TV

TLC je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Následuj Heavy on 90 Day Fiancé Facebook page pro nejnovější zprávy, aktualizace obsazení a spoilery epizod!

žonglování s tenisovými míčky

Larissa volá Jess, aby ji varovala před Coltem, Angela najde svědka a Kalani a její matka bojují s Asuelu

Wow. 😲 Příliš daleko? Nenechte si ujít#90 DayFiance: Naštěstí až do neděle v 8/7c. pic.twitter.com/As37TVc6SJ

- Síť TLC (@TLC)2. července 2020

Dnešní epizoda 90denní snoubenec je o něco intenzivnější než minulý týden a zahrnuje trochu větší drama. Larissa, která se zabývala skutečností, že Colt chodí s jinou Brazilkou, nakonec kontaktuje Jess prostřednictvím sociálních médií a získá její telefonní číslo. Larissa ve skutečnosti volá Jess, aby ji varovala před Coltovými pokusy o její deportovanou Larissu, takže bude zajímavé sledovat, jak se vše mezi těmito třemi v této sezóně odehrává.

bellator 222 jak se dívat

Mezitím Angela konečně najde svědka, který se k ní připojí v Nigérii na její svatbu, Karine je zklamaná svým novým životem v USA a Colt konečně řekne své matce Debbie o Jess (a ona to moc dobře nebere). Konečně se můžeme setkat s nepolapitelnou Vanessou, Coltovou přítelkyní, o které Jess vyprávěla svým přátelům v Chicagu, a Kalani se poté, co urazí její rodičovské schopnosti, dostane do docela vážného boje s Asuelu, což způsobí, že vyrazí z domu.

90denní snoubenec: Šťastně až do smrti vysílá v neděli večer ve 20 hodin ET na TLC. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 5, týdenních spoilerech, předpovědích pro páry a další 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.