Sledujte online přímý přenos přípravné soutěže Miss Universe 2019

20 nejlepších soutěžících na Miss Universe 2018

Fox/Miss Universe organizace

Předběžná soutěž Miss Universe 2019 se koná dnes večer, 6. prosince ve 20 hodin. ET/19:00 ČT na Foxu, následují závěrečné fáze soutěže, která proběhne v neděli 8. prosince v 19 hodin. ET/18:00 CT. Soutěž lze streamovat živě Web Miss Universe a je k dispozici ve španělštině na Telemundo.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (live na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

silové tenisové rakety

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (na většině trhů živě).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

kožené bílé tenisky

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox (live na většině trhů) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

simien tenisový loketní ortéza

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Catriona Gray z Filipín korunuje svého nástupce v neděli 8. prosince 2019

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Plíživý vrchol večerních šatů? Ano prosím! #MUthelook #MissUniverse vysílá ŽIVĚ od @TylerPerryStudios Neděle 8. prosince v 7/6c ŽIVĚ na @FOXtv. Vysílání také ve španělštině na @Telemundo. #MissUniverse2019

Příspěvek sdílený uživatelem Miss Universe (@missuniverse) 3. prosince 2019 ve 12:11 PST

výměna tenisového držadla

Miss Universe 2019 bude 68. ročníkem soutěže Miss Universe a opět ji bude hostovat Steve Harvey, který soutěž pořádal posledních pět po sobě jdoucích let. Závěrečné fáze soutěže se budou konat tuto neděli 8. prosince v Tyler Perry Studios v Atlantě ve státě Georgia ve Spojených státech a Catriona Gray z Filipín korunuje svého nástupce do konce akce.

Zůstaňte zlatí, dnes jsou přípravné zápasy pro @missuniverse! Jsem nadšený, že mohu pořádat přehlídky zády k sobě! Gray napsal v Příspěvek na Facebooku dnes dříve. Nalaďte si přímý přenos soutěží v pátek 6. prosince ve 20 hodin. ET na watch.missuniverse.com. Dodala, že tento speciální specialista na placení je ten, který nechcete nechat ujít další příspěvek .

The Miss Universe webová stránka nabízí rozsáhlý popis soutěže, včetně toho, co organizace znamená, čeho se zúčastnění snaží dosáhnout, příležitostí, které Miss Universe nabízí a další. Pro ty, které jsou v soutěži nové, Miss Universe vedou ženy, pro ženy a tvrdě pracuje na rozbití stereotypů a zároveň nabízí ženám šanci vybudovat si úspěšnou budoucnost. Ženy soutěžící o prestižní titul Miss Universe se aktivně zapojují do mnoha charitativních a filantropických snah a v průběhu soutěže je hodnotí celý panel žen.

Celý popis si můžete přečíst níže:

Miss Universe Organization (MUO) je globální inkluzivní organizace, která oslavuje ženy všech kultur a prostředí a umožňuje jim realizovat své cíle prostřednictvím zkušeností, které budují sebevědomí a vytvářejí příležitosti k úspěchu. MISS UNIVERSE®, MISS USA® a MISS TEEN USA® poskytují přibližně 10 000 ženám, které se každoročně účastní mezinárodní platformy pro osobní, profesní a filantropickou pozitivní změnu jako inspirativní vůdkyně a vzory.

dobré boty na tenis

Organizace Miss Universe umožňuje ženám realizovat své osobní, profesní a filantropické cíle prostřednictvím zkušeností, které budují sebevědomí a působí jako katalyzátory budoucího úspěchu. Oslavujeme krásu, všechny její podoby a poskytujeme nástroje, které ženám pomáhají cítit se nejkrásnější: „Sebevědomě krásná“.

Soutěžící a držitelé titulů, kteří prošli systémem Miss Universe, jsou schopni kultivovat své osobní kariérní cíle, obhajovat humanitární problémy a být hlasem, který ovlivňuje pozitivní změny ve světě. Tyto ženy přemýšlejí dopředu a mají motivaci o této změně nejen mluvit, ale ji iniciovat. Pokračovali v kariéře ve vládě, obchodu, financích, vysílání, filmu a televizi.

Výzkum ukázal, že překážkou číslo 1, kterou musí ženy překonat v dosažení svého potenciálu v jakémkoli úsilí, je nedostatek sebevědomí. Přitom mají naše soutěžící a držitelé titulů možnost růst jako ženy a mít jistotu v jakýkoli cíl, který se rozhodnou sledovat. Zatímco jsme soutěž, ženy, které se účastní, se také učí navzájem si pomáhat a vytvářet síť přátel a kolegů, na které mohou čerpat podporu.

Organizace Miss Universe klade důraz na důležitost zapojení a vracení peněz tím, že poskytuje specializovanou mezinárodní platformu charitativních partnerství. Jako vůdci a vzory ve svých komunitách se naši soutěžící a držitelé titulů snaží ovlivnit pozitivní změnu prostřednictvím dobrovolnictví, získávání finančních prostředků a advokacie. Během své vlády dostávají naši vítězové nástroje k osobnímu a profesnímu obohacení ostatních tím, že se věnují zvyšování povědomí a tolik potřebných finančních prostředků pro filantropické úsilí.

Určitě nalaďte v pátek 6. prosince ve 20 hodin. ET, aby stihla předběžnou soutěž Miss Universe 2019, po níž následují závěrečné fáze přehlídky v neděli 8. prosince v 19 hodin. ET.


Populární Problémy

USA se ve středu večer utkají s Kanadou v softballové olympiádě 2021. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.

Jak vypadat nevinně a trochu dívčí. Mnoho žen považuje za zábavné napodobit tradičně dívčí, nevinný styl. Můžete se líčit způsobem, který vytvoří nevinný vzhled. Můžete se také obléknout způsobem, který vypadá ...

Soupeři Auburn a Alabama se ve středu večer setkají na basketbalovém hřišti. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Jak zmírnit bolest zápěstí. Bolest zápěstí je běžnou stížností mnoha lidí, i když má několik různých příčin. Často je to způsobeno podvrtnutím vazů z lehkého traumatu, ačkoli mezi další důvody patří opakující se stres, ...

Gustavo Kuerten podpořil rozhodnutí Rogera Federera odstoupit z Roland Garros s tím, že Švýcar udělal „moudrý“ krok.