Winston-Salem Open 2021: Carlos Alcaraz vs Marton Fucsovics náhled, head-to-head & prediction

Carlos Alcaraz ve Wimbledonu 2021Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (15) Carlos Alcaraz vs (4) Marton Fucsovics

Datum: 25. srpna 2021Turnaj : 2021 Winston-Salem otevřeno

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

jak se píše tenisová raketa

Místo : Winston-Salem, Spojené státyKategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní hardcourt

masáž nohou tenisovým míčkem

Odměna : 717 955 USDNačasování zápasu: Cca. 20.30 místního času, 12.30 GMT, 6:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel

Náhled Carlos Alcaraz vs Marton Fucsovics

Čtvrtý nasazený Marton Fucsovics se ve středu ve třetím kole Winston-Salem Open utká se španělskou teenagerskou senzací Carlosem Alcarazem.

Alcaraz si užívá přelomovou sezónu. Osmnáctiletý mladík se aktuálně umísťuje na žebříčku č. 54 na nejvyšší úrovni kariéry, přičemž letos zaznamenal bilanci vítězství-prohry 15–12.

kolik her v setu tenis

Španěl měl obzvlášť plodnou houpačku z jílu. Na Roland Garros dosáhl třetího kola a v Umagu získal také svůj první titul na úrovni turné.

Porazil ho Lorenzo Sonego v prvním kole v Cincinnati, ale ve Winston-Salemu se silně odrazil. Mladý Španěl postoupil do třetího kola poté, co v napínavém třísetovém střetnutí olemoval Alexeje Popyrina.

Marton Fucsovics na Kataru ExxonMobil 2021 Open

Fucsovics naopak v této sezóně foukal horký a studený. Jeho bilance vítězství a ztrát je v současné době 21-14, podpořená postupem do finále v Rotterdamu.

Maďar také měl ve Wimbledonu solidní show. Fucsovics porazil jako Jannik Sinner, Andrey Rublev a Diego Schwartzman, aby se dostal do čtvrtfinále, kde byl poražen eventuálním šampionem Novakem Djokovičem.

Fucsovics dosáhl třetího kola ve Winston-Salemu poté, co porazil Japonce Yosuke Watanuki ve dvou setech.

Carlos Alcaraz vs Marton Fucsovics proti sobě

Setkání třetího kola ve Winston-Salemu bude prvním setkáním mezi Carlosem Alcarazem a Martonem Fucsovicsem, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

tenisová rotace podání

Predikce Carlos Alcaraz vs Marton Fucsovics

Pokud jde o nedávnou formu, Carlos Alcaraz může mít v tomto setkání výhodu. Mladý Španěl prožívá fenomenální sezónu a bude se snažit prosadit v severoamerickém hardcourtovém švihu. Hluboký běh ve Winston-Salemu ho bude pro US Open dobrým místem.

Alcaraz je agresivní základna. Z obou křídel dokáže vygenerovat spoustu energie, ale jeho forhend je bezpochyby jeho největší síla. Španěl rád diktuje hru od základní čáry pomocí svého těžkého forhendu. Jeho podání je jeho největší slabinou a Fucsovics se toho bude snažit využít.

Carlos Alcaraz na Winston-Salem Open 2021

Maďar je zase solidní ze zadní části hřiště a má skvělou práci nohou a pohyb. Přestože se Fucsovics nechlubí největšími porcemi, nenechá se zlomit příliš často.

Alcarazova důvěra je obrovská, ale hra Fucsovics je vhodnější pro tvrdé zápasy. Španěl může mít potíže s překonáním Maďarska a nakonec se nedostane do cíle.

Prodám tenisový míček americký gladiátor

Předpověď: Marton Fucsovics k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos RuPaul's Drag Race Untucked online bez kabelu. Premiéru má v pátek 28. února na VH1.

Monica Seles bude oceněna na US Open

Jak si vyrobit vlastní cvičební podložku pro bicí. Pokud se chcete naučit hrát na bicí, není třeba kupovat drahou bicí soupravu. Začátečník se může naučit ze základního cvičebního bloku. Bicí podložky jsou tiché a místo toho vám pomohou soustředit se na techniku ​​...

Na prahu US Open 2014 tento článek zkoumá jedinečnou kombinaci Federerovy formy, Nadalovy nepřítomnosti a dokonalé remízy, která vyvrcholila nejlepší příležitostí, kterou Federer mohl mít v posledních dvou letech k získání grandslamu.

Brie je známý pohled na většinu sýrových desek. Jeho krémová struktura, máslová chuť a jemná kůra jsou skvělým kontrastem k ostrým nebo pevným sýrům. Pokud váháte s kopáním do klínu nebo disku, snažte se krájet malé kousky ...