Winston-Salem Open 2021: Carlos Alcaraz vs Marton Fucsovics náhled, head-to-head & prediction

Carlos Alcaraz ve Wimbledonu 2021

Carlos Alcaraz ve Wimbledonu 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (15) Carlos Alcaraz vs (4) Marton Fucsovics

Datum: 25. srpna 2021

Turnaj : 2021 Winston-Salem otevřeno

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

tenisové míče na židle

Místo : Winston-Salem, Spojené státy

Kategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 717 955 USD

Načasování zápasu: Cca. 20.30 místního času, 12.30 GMT, 6:00 IST

tenisový bodovací systém

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel

Náhled Carlos Alcaraz vs Marton Fucsovics

Čtvrtý nasazený Marton Fucsovics se ve středu ve třetím kole Winston-Salem Open utká se španělskou teenagerskou senzací Carlosem Alcarazem.

aircast tenisový loketní ortéza

Alcaraz si užívá přelomovou sezónu. Osmnáctiletý mladík se aktuálně umísťuje na žebříčku č. 54 na nejvyšší úrovni kariéry, přičemž letos zaznamenal bilanci vítězství-prohry 15–12.

Španěl měl obzvlášť plodnou houpačku z jílu. Na Roland Garros dosáhl třetího kola a v Umagu získal také svůj první titul na úrovni turné.

Porazil ho Lorenzo Sonego v prvním kole v Cincinnati, ale ve Winston-Salemu se silně odrazil. Mladý Španěl postoupil do třetího kola poté, co v napínavém třísetovém střetnutí olemoval Alexeje Popyrina.

Marton Fucsovics na Kataru ExxonMobil 2021 Open

Marton Fucsovics na Kataru ExxonMobil 2021 Open

Fucsovics naopak v této sezóně foukal horký a studený. Jeho bilance vítězství a ztrát je v současné době 21-14, podpořená postupem do finále v Rotterdamu.

Maďar také měl ve Wimbledonu solidní show. Fucsovics porazil jako Jannik Sinner, Andrey Rublev a Diego Schwartzman, aby se dostal do čtvrtfinále, kde byl poražen eventuálním šampionem Novakem Djokovičem.

Fucsovics dosáhl třetího kola ve Winston-Salemu poté, co porazil Japonce Yosuke Watanuki ve dvou setech.

Carlos Alcaraz vs Marton Fucsovics proti sobě

Setkání třetího kola ve Winston-Salemu bude prvním setkáním mezi Carlosem Alcarazem a Martonem Fucsovicsem, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

superstar tenisky

Predikce Carlos Alcaraz vs Marton Fucsovics

Pokud jde o nedávnou formu, Carlos Alcaraz může mít v tomto setkání výhodu. Mladý Španěl prožívá fenomenální sezónu a bude se snažit prosadit v severoamerickém hardcourtovém švihu. Hluboký běh ve Winston-Salemu ho bude pro US Open dobrým místem.

Alcaraz je agresivní základna. Z obou křídel dokáže vygenerovat spoustu energie, ale jeho forhend je bezpochyby jeho největší síla. Španěl rád diktuje hru od základní čáry pomocí svého těžkého forhendu. Jeho podání je jeho největší slabinou a Fucsovics se toho bude snažit využít.

staré tenisové rakety, které stojí za cokoli
Carlos Alcaraz na Winston-Salem Open 2021

Carlos Alcaraz na Winston-Salem Open 2021

Maďar je zase solidní ze zadní části hřiště a má skvělou práci nohou a pohyb. Přestože se Fucsovics nechlubí největšími porcemi, nenechá se zlomit příliš často.

Alcarazova důvěra je obrovská, ale hra Fucsovics je vhodnější pro tvrdé zápasy. Španěl může mít potíže s překonáním Maďarska a nakonec se nedostane do cíle.

Předpověď: Marton Fucsovics k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Rozdělení losování na turnaji Swiss Indoors, který začíná tento týden v Basileji.

Pokud jste v čínském kung -fu nebo v jiných bojových uměních úplní nováčci, nebo teprve začínáte s protahováním a flexibilitou a chtěli byste být flexibilnější, toto je článek pro vás. Pokud se chcete naučit tradiční čínskou Shaolin Kung Fu, mít ...

Zjistit, co si vzít na umělecký otvor, může být matoucí. Nosíš celý černý? Potřebujete udělat módní prohlášení? Pravdou je, že máte velkou flexibilitu při výběru outfitu na umělecký vernisáž, pokud splníte ...

Tim Henman věří, že Novak Djokovic je 'jasným favoritem' na pozdvižení US Open a tím dokončení sady všech čtyř Majors v letošním roce.

Finalista Wimbledonu Matteo Berrettini bude svůj Laver Cup debutovat ve čtvrtém pokračování soutěže ještě letos.

Jak uklidnit nohy po stresu nebo dlouhé procházce. Stres je v moderní společnosti všudypřítomný a negativně ovlivňuje lidi mnoha způsoby, včetně jejich pohybového aparátu. Je známo, že stres zvyšuje svalové napětí, mění krev ...