Cincinnati 2020: John Isner vs Stefanos Tsitsipas náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

John Isner

John Isner

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: John Isner vs Stefanos TsitsipasDatum: 25. srpna 2020Turnaj: Western & Southern Open 2020

Kolo: 16. koloMísto: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: ATP Masters 1000

základy bodování tenisu

Povrch: Venkovní hardcourtOdměna: 4 674 780 $Načasování zápasu: 17.30 EDT, 3:00 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Sony Ten 2

Náhled John Isner vs Stefanos Tsitsipas

Ve třetím kole 2020 & Western Open 2020 čeká na všechny fanoušky vzrušující zápas, když se Stefanos Tsitsipas utká s velkým podávajícím Američanem Johnem Isnerem.

Oba muži měli velmi kontrastní zápasy druhého kola. Zatímco Tsitsipas váhal k vítězství nad Kevinem Andersonem, Isner se dopracoval k výhře tří setů nad Johnem Millmanem.

Pro 35letého Johna Isnera je tento vpád do posledních 16 už docela chvályhodný. Ve druhém kole musel překonat nejen Millmana, ale v prvním také mladého pálkaře Huberta Hurkacze.

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Tsitsipas je však jedním z hráčů, kteří by se chtěli podívat alespoň do hloubky turnaje, pokud ne jej vyhrát. Vstup do tohoto zápasu bude pravděpodobně pod větším tlakem než John Isner, který nemá co ztratit. To znamená, že Řek bude povzbuzen jeho vznešeným úderem proti Andersonovi, kde po většinu zápasu trefoval míč čistě a přesně.

Isner seslal proti Millmanovi neuvěřitelných 35 es, ale zároveň nedokázal zlomit podání svého soupeře za téměř tři hodiny tenisu. Byla to typická Isnerova výhra podle jeho kariérního rekordu a určitě se pokusí zkusit to samé proti Stefanosu Tsitsipasovi.

John Isner vs Stefanos Tsitsipas proti sobě

John Isner vede H2H 2-1

John Isner vede H2H 2-1

John Isner vede Stefanos Tsitsipas v zápase proti sobě s náskokem 2-1. Hráli jeden s druhým v Šanghaji (2017), Wimbledonu (2018) a Pekingu (2019).

Oba zápasy v Číně se samozřejmě hrály na hardcourt a kořist v tomto oddělení si rozdělili Isner a Tsitsipas. Poslední střetnutí v Pekingu vyhrál Řek ve dvou setech a bude se snažit získat z tohoto vítězství sebevědomí.

Dá se očekávat, že alespoň jeden set půjde do tiebreaku, protože pět ze sedmi setů hraných mezi nimi jeden vyžaduje.

John Isner vs Stefanos Tsitsipas predikce

Johnovi Isnerovi se vždy dařilo obtěžovat Stefanose Tsitsipase, kterému obecně připadá těžké jít proti velkým serverům. A Isner je tak velký, jak jen velký může být.

Očekává se, že Řek před tímto zápasem provede určité taktické změny, aby obtěžoval Američana, který je ve svých schopnostech trochu omezený.

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Bude zajímavé sledovat, jak dobře se Tsitsipas vrací proti Isnerovi. Mohl by se pokusit obtěžovat Američana úderem na vzestupu; Isner není proslulý svou rychlostí a prací na nohou a díky šikovnosti Tsitsipase by mohl být snadno bamboozled.

John Isner slouží dobře a mohl by vyrazit na start Tsitsipase, ale ten pravděpodobně zvítězí díky své vynikající všestranné schopnosti.

jak tenis funguje?

Předpověď: Stefanos Tsitsipas k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Jak se dostat z headlocku. Headlock je velmi silné blokování podání. Když váš útočník nebo soupeř zahájí pokus, musíte vyvinout maximální úsilí k útěku. S několika klíčovými taktikami můžete téměř vždy vyvolat nějaký ...

Masvidal vs Diaz na UFC 244 má snadný potenciál boje roku. Zde je návod, jak koupit PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Rockets vs Lakers online bez kabelu, ať už jste v Houstonu, Oklahoma City nebo mimo trh.

Jelena Djokovic nedávno dlouze hovořila o svém manželovi Novakovi Djokovicovi a poskytla několik vzácných pohledů na jeho osobní život. Jelena ocenila světovou jedničku

Ať už jste běžec, basketbalista nebo bojovník, rychlost je pro každého sportovce výhodou! Zrychlete se na nohou začleněním rychlostních cvičení a sprintů do svého pravidelného tréninku. Rychlost také vyžaduje sílu ...