Citát dne: Šťastnější Sloane Stephens posílá zprávu s obrovskou pozápasovou oslavou

Šampionka US Open z roku 2017 zařvala, když se hnala do třetího kola na Australian Open, a pak otevřela, proč na kurtu projevuje více emocí.Dá se s jistotou říci, že Sloane Stephensová si v Melbourne užívá, když do třetího kola zaznamenala svůj nejlepší výsledek na Australian Open za poslední roky.

Američanka, semifinalistka Down Under z roku 2013, porazila australskou divokou kartu Olivii Gadecki v rovných setech a poté poslala čtvrteční nasazenou č. 14 Dariu Kasatkinu s rozladěním 4-6, 6-3, 6-3. Poté, co Stephensová bojovala dvě hodiny a minuty proti Rusce v John Caine Areně, spustila obrovský řev na oslavu, když se poprvé od roku 2019 dostala do třetího kola.„Myslím, že mám jen dlouhou mimosezónu, musím toho hodně probojovat a jsem šťastná, že jsem tady venku, šťastná, že můžu hrát, šťastná, že můžu soutěžit a hrát tenis, který mi přijde dobrý,“ prozradila během svého vystoupení. pozápasová tisková konference.

forhendové podání tenisu

'Myslím, že to je nejdůležitější, takže si myslím, že je za tím hodně emocí.' Myslím, že teď to vychází trochu víc.“ (Podívejte se na video výše)

Stephensová slaví mečbol proti Kasatkinové na cestě do třetího kola Australian Open.Když ale novináři v Melbourne na 30letou dívku naléhali, aby svou velkou ukázku emocí otevřela trochu víc, rychle obrátila jejich slova zpět k nim:

Otázka: V čem je emoce jiná než obvykle?stát se tenisovým profesionálem

SLOANE STEPHENS: Normálně o mně mluvíte sračky a říkáte, jak jsem ‚plochý‘ a ‚nešťastný‘ vypadám na kurtu. To je opak toho. Takže ať z toho chcete mít jakoukoli emoci...

Jo, jsem rád, že tam můžu bojovat o každý bod. Co vyjde, to vyjde.

Otázka: Záměrná snaha být méně plochý?

SLOANE STEPHENS: Ne. Jen si víc užívám.

Jedna věc, o které Stephensová na své pozápasové tiskové konferenci dlouze mluvila, je její předchozí role v hráčské radě WTA a její vize ženského turné. Američan přemýšlel, jak hru rozšířit, dohoda WTA s CVC a otázky důležité pro hráče, včetně systému placené mateřské dovolené a zlepšení marketingového úsilí.

jak zasáhnout kopové podání v tenise

„Myslím, že je před námi spousta práce... Máme Hologic, což je náš skvělý sponzor, náš první hlavní sponzor po myslím 15 letech nebo tak nějak, který provádí kontroly zdravotního stavu, zdravotní prohlídky. Na všech těch věcech opravdu záleží,“ vysvětlila.

„Myslím, že se dělá spousta dobrých pohybů. Chce to jen čas. Je zřejmé, že ve velké organizaci se věci nedějí přes noc. Myslím, že to je důvod, proč je spousta hráčů frustrovaných.“

Zdálo se, že napětí mezi hráčkami WTA a vedením turné bylo zasáhla zlomový bod na finále WTA v Cancúnu , kde hráči často ventilovali tlak a spad vyvolal vlnu nových změn na turné. Největší byly údajně nesouvisející odchody generálního ředitele Steva Simona a prezidenta Mickyho Lawlera, které byly oznámeno o necelé dva měsíce později , stejně jako změny v plánování, které omezí pozdní ukončení zápasů a zvýšené prize money – ale ještě je potřeba udělat více práce.

„Na konci loňského roku, jen se spoustou stížností a spoustou navenek agresivních komentářů vůči turné, si myslím, že mnoho bylo zbytečných jen proto, že ve skutečnosti nevidí zákulisní práci, která se děje,“ Stephens řekl.

kolik her v sadě tenisu

Stephensová mezitím ráda předala otěže jiné sadě hráček, protože takové jako Victoria Azarenková, Caroline Garciaová, Madison Keysová, Jessica Pegula a Donna Vekic byly zvoleny do hráčské rady WTA 2024.

Na Australian Open se současná světová 44. střetne ve třetím kole s Annou Kalinskou nasazenou na 75. místě.

Populární Problémy

Čas od času nás všechny trápí bolest břicha - a psi se neliší. Pokud máte podezření, že vašeho psa bolí žaludek, měli byste podniknout kroky, které mu pomohou cítit se pohodlně a snížit riziko, že se vyvine do ...

Plynové i naftové spalovací motory mají sběrné potrubí. V osobních, nákladních, motocyklových a lodních motorech jsou sací a výfukové potrubí. Směsi vzduchu a paliva vstupují do motoru přes sací potrubí a výstup emisí paliva ...

Úterní výhra Anastasie Pavljučenkovové nad Španělkou Sárou Sorribes Tormo posunula Rusku o krok blíže k její vůbec první medaili na olympiádě.

Den díkůvzdání obsahuje ve čtvrtek trojitou hlavičku akce NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech tří her online bez kabelu.

Jak udělat kuřecí kastrol. Kuřecí kastroly jsou klasickou formou pohodlného jídla, ale s tolika potenciálními přísadami, ze kterých si můžete vybrat, neexistují dvě stejné kastrolky. Naštěstí většina kuřecích kastrolů používá podobné ...