Jak začít cvičit

Ačkoli téměř každému se líbí myšlenka pravidelně cvičit nebo chodit do posilovny, udržení motivace pravidelně cvičit je jiný příběh. Zavedení a udržování tréninkového režimu může být obtížné. Naštěstí existuje několik triků, které vám mohou pomoci. Zaměřte se na stanovení a splnění snadno dosažitelných cílů cvičení. Namísto frustrace a vzdání se, když nevidíte výsledky okamžitě, se zaměřte na cvičení 2 nebo 3krát týdně, vždy po dobu 20-30 minut.


Metoda 1 ze 4: Nastavení jasných cílů

 1. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 1

  1 Poraďte se svým lékařem před zahájením tréninkového režimu. Pokud jste nováčkem ve cvičební hře, poraďte se se svým lékařem, zda existují nějaké typy cvičení nebo cvičení, kterým byste se měli vyhnout. To je zvláště důležité, pokud trpíte jakýmkoli chronickým onemocněním nebo máte tělesné postižení. Pokud je tomu tak, je rozumné poradit se s lékařem.
  • Pokud jste muž starší 45 let nebo žena starší 55 let, nezačínejte cvičební režim, aniž byste nejprve promluvili se svým lékařem.
  • Váš lékař může být dokonce schopen navrhnout některá konkrétní cvičení, která můžete bezpečně provádět.
 2. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 2

  2 Vyberte si cvičební cíl a časový rámec, ve kterém ho chcete splnit. U každého člověka to může být úplně jiné. Možná chcete budovat svaly, možná chcete zhubnout nebo možná chcete udržet své tělo v kondici a zdraví. Mít jasný cíl vás bude motivovat pokračovat ve cvičení, i když se vám nechce. Zaměřte se na něco konkrétního: zaběhnout půlmaraton za 6 měsíců nebo provést 3 kliky za minutu za 3 týdny.
  • Přemýšlejte o tom, v čem chcete být dobrý. Možná nemáte váhový cíl nebo cíl v pase, ale chcete být schopni zaběhnout 5k, žádný problém.
  • Mnoho lidí cvičí, aby mohli trochu zhubnout. Chcete být v létě o 10 cm tenčí kolem pasu? O 15 kg (7 kg) lehčí za 6 měsíců? Ztratíte do příštího roku 5% svého tělesného tuku?
  • Ujistěte se, že si stanovíte zdravé cíle. Nesnažte se během krátké doby zhubnout nadměrné množství váhy. Pokud si nejste jisti, zda je cvičení nebo hubnutí zdravé nebo ne, poraďte se se svým lékařem.
 3. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 3

  3 Udělejte ze cvičení prioritu ve svém rozvrhu. Je snadné vyplnit svůj volný čas jinými aktivitami než cvičením. Abyste se této situaci vyhnuli, upřednostněte každodenní (nebo týdenní) cvičení před jinými nepodstatnými částmi vašeho dne. Cvičení jako vaše první priorita zajistí, že nebude odloženo, protože se během dne začnou hromadit pozemské povinnosti.
  • Nastavte si například budík o hodinu dříve a každé ráno si dejte nějaký čas do posilovny. Nebo dejte svým přátelům vědět, že to nemůžete zvládnout na šťastnou hodinu, protože musíte cvičit hned po práci.
  • Naopak si dejte pozor, abyste cvičením neobseděli nebo nepřerušili sociální vazby kvůli cvičení. Motivujte se proložením cvičení s dalšími složkami svého života.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 1 KvízObzvláště důležité je promluvit si se svým lékařem před cvičením, pokud:

Nikdy předtím jsi nepracoval.

Ne nutně! Pokud jste nikdy předtím nepracovali, znamená to, že máte spoustu možností. I když chcete být při zkoušení nových cviků velmi opatrní, nemusíte nutně nejprve mluvit s lékařem. Vyberte jinou odpověď!Chcete vyvinout konkrétní trénink.

Zavřít! Pokud chcete rozvíjet konkrétní cvičení, pravděpodobně budete chtít mluvit s trenérem, ne nutně s lékařem. Lékař může pomoci při dietě a výživě při cvičení, ale ne nutně při cvičení. Vyberte jinou odpověď!Máte chronické onemocnění.

Opravit! Pokud trpíte chronickou bolestí nebo jste zdravotně postiženi, je důležité, abyste si před zahájením jakéhokoli tréninkového režimu promluvili se svým lékařem. Budete také chtít promluvit se svým lékařem, pokud jste muži starší 45 let nebo žena starší 55 let. Přečtěte si další kvízovou otázku.

nový míček na stolní tenis
Dlouho jste nepracoval.

Ne tak docela! Pokud se po delší době vracíte ke cvičebnímu režimu, je důležité být opatrný a brát věci pomalu, aby se vaše tělo dokázalo přizpůsobit. Přesto nemusíte nutně mluvit s lékařem předem. Zkuste jinou odpověď ...Chcete další kvízy?Metoda 2 ze 4: Výběr správných tréninků pro vás

 1. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 4

  1 Přidejte se do posilovny, pokud máte rádi kombinaci síly a kardia. Hlavní výhodou tělocvičny je pohodlí: na jednom místě jsou kardio stroje, posilovací stroje a činky (mimo jiné vybavení). Pokud je vaším hlavním cvičebním cílem zlepšit srdeční frekvenci, zhubnout nebo nabrat svalovou hmotu, je posilovna tím nejlepším místem, kde začít.
  • Nebojte se ani toho, že byste se cítili zastrašováni ostatními členy tělocvičny. Většina lidí v tělocvičnách se navzájem podporuje a vadí jim vlastní podnikání.
  • Průměrné náklady na členství v tělocvičně se mohou pohybovat od 20 do 45 USD za měsíc. Pokud je to více, než si můžete dovolit, zkuste se porozhlédnout po posilovně se slevou ve vašem okolí. Zlevněné tělocvičny mohou mít méně strojů a závaží, ale mohou stát až 10 USD za měsíc.
 2. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 5

  2 Vyzkoušejte jógu, pokud hledáte cvičení s malým dopadem. Jóga je skvělým doplňkem ke kardio rutině a je velmi relaxační. Podívejte se na jógu, pokud chcete uklidňující, centrující zážitek, který také protáhne a posiluje svaly.
  • Mnoho kanálů YouTube nabízí poradenství v oblasti jógy. Můžete se také podívat na lekci jógy v nedaleké posilovně.
 3. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 6

  3 Vezměte si skupinové kurzy pro extra motivaci. Být ve skupině dalších lidí, kteří dělají stejnou cvičební rutinu jako vy, může být zábava. Budete motivováni držet krok se všemi ostatními ve skupině a můžete si najít přátele mezi svými spolužáky. Účast na hodinách je také skvělý způsob, jak zjistit, jaký druh cvičení vás nejvíce baví a kterému byste se chtěli dále věnovat.
  • Většina tělocvičen a cvičebních zařízení nabízí lekce na všech různých úrovních dovedností. Pokud právě začínáte s novým typem cvičení-např. Třídou spin nebo jógou-podívejte se na kurz pro začátečníky.
 4. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 7

  4 Pokud chcete více individuální pozornosti, pracujte s osobním trenérem. Trenér vás může seznámit s posilovnou, ukázat vám, jak funguje vybavení, a odpovědět na jakékoli otázky týkající se cvičení. I když neplánujete dlouhodobě pracovat s osobním trenérem, 2 nebo 3 sezení s trenérem může být skvělý způsob, jak se seznámit s různými druhy cvičení a najít si takové, které vás baví.
  • V závislosti na posilovně, ve které jste členem, můžete mít nárok na bezplatné sezení s osobním trenérem jen za přihlášení.
  • Jakmile vyprší platnost bezplatných relací, budete při práci s trenéry hledat průměrné náklady 80–125 USD za relaci. Pokud chcete levnější variantu, podívejte se, jestli trenéři v tělocvičně nabízejí skupinová školení.
  • Můžete si také najmout soukromého osobního trenéra, který přijde k vám domů, ale toto je mnohem dražší volba.
 5. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 8

  5 Cvičte doma, pokud máte čas nebo finanční omezení. Pokud nemáte čas ani peníze na nákup členství v posilovně, můžete snadno najít způsoby, jak si zacvičit doma. Můžete si koupit několik malých závaží a dělat jednoduchá cvičení, když ležíte na posteli. Nebo noste těžký předmět s sebou, když se chystáte na svůj den.
  • Činky nebo činky můžete zakoupit v místním obchodě se sportovními potřebami. Pokud více inklinujete ke kardiu, kupte si švihadlo a skákejte 15–20 minut denně.
 6. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 9

  6 Zaměřte se na základy silový trénink . Nikdo nezačne curlingem 39 liber (39 kg) nebo lisováním na lavičce 200 liber (91 kg). Začněte silový trénink s jednoduchými a spolehlivými tréninky, které efektivně budují svaly. Začněte dělat 4 až 8 různých cviků, nezapomeňte vypracovat různé svalové skupiny. Když začnete, nechoďte na těžkou váhu - je lepší zvedat lehčí a udržovat správnou formu. Mezi dobré zvedáky patří:
 7. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 10

  7 Pomocí fitness aplikace můžete sledovat svůj pokrok. Pokud máte smartphone nebo tablet, stáhněte si 1 nebo 2 aplikace pro sledování fitness, abyste zaznamenali svůj pokrok a sledovali týdenní vylepšení. Používání aplikace vám může pomoci motivovat vás k pravidelné práci, protože vám umožní sledovat kalorie, kroky, spánkové cykly a další prvky související se cvičením a zdravím. Vyzkoušejte aplikace jako:
  • MyFitnessPal, který vám umožní sledovat kalorie v jídle, které jíte, a je vybaven počítadlem kroků.
  • Sworkit, který poskytuje cvičební videa, která vám ukážou, jak provádět více než 200 typů cvičení.
  • MapMyRun, který vám představí více možností trasy ve vaší oblasti podle toho, jak daleko a jak dlouho chcete běžet.
 8. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 11

  8 Najděte si kamaráda na cvičení pro odpovědnost. Pokud cvičíte sami, je snadné se spálit. Abyste předešli této únavě, najděte si přítele, který chce také začít cvičit. Zeptejte se, jestli by se s vámi chtěli přidat na vaše dvoutýdenní výlety do posilovny nebo každodenní běh. Mít přítele nebo 2 kolem, s nimiž budete cvičit, vám pomůže udržet odpovědnost a zajistit, abyste se drželi svého cvičebního plánu.
  • Pokud máte přítele, který již pravidelně cvičí, zeptejte se, zda se můžete připojit k jeho plánu.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 2 Kvíz

Jaký je přínos 2 nebo 3 osobních sezení, i když dlouhodobě trenéra nechcete?

Budete rozvíjet dobrou formu.

Ne nutně! 2 nebo 3 sezení opravdu nestačí na práci na formuláři. Váš trenér může být schopen nabídnout malou radu ohledně formy, ale nebudete ji moci v tak krátkém časovém období skutečně rozvinout. Zkuste jinou odpověď ...

Najdete cvičení, která se vám líbí.

Opravit! Pokud si to nechcete nebo nemůžete dovolit, nemusíte se držet trenéra. Přesto, pokud zvládnete několik sezení, budete si moci vyzkoušet režimy a cvičení a uvidíte, co je pro vás vhodné! Přečtěte si další kvízovou otázku.

Budete více motivovaní.

Ne tak docela! Trenéři mohou být skvělí při motivaci, abyste vstali a zvládli to! Přesto se obvykle musíte na nějaký čas držet trenéra, abyste získali tento druh motivace. 2 nebo 3 sezení to pravděpodobně neřeší. Zkus to znovu...

Vypracujete plán.

Zkus to znovu! Váš trenér vám může pomoci odpovědět na některé otázky nebo nabídnout rady ohledně vašeho budoucího tréninkového režimu. Přesto, pokud s nimi nezůstanete dlouhodobě, obvykle vám s plánem nepomohou. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Chcete další kvízy?

proč se boduje tenis

Metoda 3 ze 4: Implementace fungující rutiny

 1. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 12

  1 Vyberte dny a časy, kdy můžete cvičit. To pomůže cvičebnímu režimu stát se zvykem. Abyste to mohli integrovat do svého životního stylu, musíte z toho udělat prioritu. Chcete -li to provést, vyhraďte si čas alespoň několik dní v týdnu. Naplánujte si například běh na hodinu každé ráno v 7 hodin ráno. Nebo si naplánujte trénink v pondělí od 18 do 20 hodin.
  • Překonat počáteční hrb bude nejtěžší. Pokud budete cvičit sporadicky, kdykoli na to budete mít chuť, nezačnete si vytvářet účinný návyk.
 2. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 13

  2 Začněte jednoduchými cviky. Pro cvičení pro všeobecné účely je nejlepší vyvinout dobře zaokrouhlený cvičební režim. Jakmile zjistíte, kterým cvikům dáváte přednost, můžete jim později přizpůsobit svůj režim a cíle. Nejprve se zaměřte na silový trénink a kardio cvičení.
  • Zkuste začlenit kardiovaskulární aktivita na vaše tréninky. Začněte jednoduše chůzí nebo běháním, ať už na běžícím pásu nebo na stezce. Dělejte to 20 minut, 3–5krát týdně.
  • Zařaďte do svého týdenního tréninku také silové tréninky (jako volné váhy nebo posilovací stroje). Procvičujte všechny hlavní svalové skupiny (hrudník a paže, nohy a jádro) alespoň 2–3krát týdně.
 3. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 14

  3 Sestavte si zábavný cvičný seznam skladeb. Budete mít větší motivaci začít cvičit - a pokračovat - pokud máte k poslechu energickou hudbu. Sestavte si hodinu hodnotných rockových, popových nebo hip-hopových písní. Poslech hudby při cvičení vás odvede od bolesti vašich svalů a bude vás motivovat k tlačení těla.
  • Nebo pokud nemáte čas na sestavení vlastního seznamu skladeb, najděte předem vytvořené seznamy cvičení na webech streamujících hudbu, jako je Spotify nebo Pandora.
 4. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 15

  4 Plížte se během dne v několika mini trénincích. Abyste mohli cvičit, nemusíte trávit hodiny v posilovně. Existuje spousta krátkých a efektivních cvičení, která můžete během dne provádět, ať už v kancelářské budově nebo doma. Můžeš cvičení ve své kanceláři nebo na pracovním stole a zacvičte si v kardio cvičení, aniž byste opustili kancelář.
  • Pokud například pracujete v kancelářské budově, udělejte si během oběda 20minutovou procházku. Nebo 15 minut běhejte po schodech nahoru a dolů, abyste zvýšili srdeční frekvenci.
  • Nebo si každé 2 hodiny udělejte 10minutovou přestávku a udělejte 30 kliků a 30 sedů-lehů.
 5. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 16

  5 V počátečních fázích cvičení se nevyčerpávejte. Na začátku je velmi důležité vědět, čeho jste schopni, a poslouchat své tělo. Jakmile zjistíte, že se velmi zadýcháváte, nebo se vaše nohy cítí slabé a viklají se, je čas přestat běhat. Nebo pokud se vám třesou ruce a máte strach, že na sebe shodíte závaží, okamžitě přestaňte zvedat.
  • Pokud cítíte bolest, dušnost, závratě nebo nevolnost, udělejte si přestávku. Možná na sebe příliš tlačíte.
 6. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 176 Po každém tréninku nechte odpočívat. Dejte svému tělu 1 den volna na zotavení mezi sezeními. Zítra možná nebudete moci cvičit, ale budete moci cvičit dlouhodobě. Nepracujte se stejnou svalovou skupinou dva dny po sobě - ​​svaly se při jejich posilování doslova trhají.
  • Pro silový trénink je velmi důležité dát svým svalům 24 až 48 hodin na opravu. Ať se uzdraví. Pokud vás svaly bolí i po 1 dni volna, přidejte si pro jistotu den navíc.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 3 Kvíz

Pokud provádíte silový trénink, je důležité:

Jezte hodně bílkovin.

Nepřesně! Chcete se ujistit, že ve své stravě přijímáte dobré množství bílkovin bez ohledu na to, zda posilujete svaly. Vyhněte se přísadám a směsím a zkuste jíst více fazolí, libového masa a ořechů pro zdravé bílkoviny. Existuje lepší možnost!

Sledujte své BMI.

Ne tak docela! Vaše BMI je jeden dobrý způsob, jak měřit vaši kondici a úroveň zdraví, ale není to všechno a vše končí. Při silovém tréninku je třeba pamatovat na mnohem důležitější věci. Existuje lepší možnost!

Získejte mini trénink každý den.

Ani náhodou! Na začátku určitě chcete najít způsoby, jak si do svého dne vkrádat cvičení tak často, jak jen můžete. Přesto nechcete cvičit stále stejné skupiny. Měňte své mini tréninky! Vyberte jinou odpověď!

Dejte si čas na zotavení.

Absolutně! Když děláte silový trénink, doslova trháte svaly. Z tohoto důvodu jim musíte dát dostatek času, aby se řádně uzdravili, než tuto skupinu znovu cvičíte. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Vše výše uvedené.

Zkus to znovu! Při cvičení je třeba mít na paměti mnoho důležitých věcí, které se u jednotlivých cvičebních režimů liší. Přesto existuje jedna konkrétní odpověď výše, která je mnohem důležitější než ostatní. Hádej znovu!

Chcete další kvízy?

Metoda 4 ze 4: Vytváření nových návyků

 1. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 18

  1 Dávejte si nové cíle, které odrážejí vaši zlepšující se kondici. Až ucítíte, že je čas, přehodnoťte svoji kondici. Pokud jste již svůj cíl hubnutí splnili, můžete se rozhodnout, zda chcete zhubnout více, nebo místo toho začít přemýšlet o definici svalů. Pokud bylo vaším cílem bench press 250 liber (110 kg), pokračujte v práci a stanovte si nový cíl - benching 275 liber (125 kg).
  • Vaše rozšířené cíle nemusí být omezeny na tělocvičnu. Už od začátku jste bez problémů a snadno procházeli jednu stezku? Čas na těžší.
  • Nebo prodlužte dobu, kterou cvičíte. Namísto cvičení dvakrát týdně po dobu 20 minut začněte cvičit 4krát týdně po dobu 30 minut.
  • Jako další alternativu, pokud jste spokojeni s tím, jak vaše tělo vypadá, a s množstvím svalového tonusu, které jste získali, můžete si stanovit nový cíl, abyste si udrželi aktuální sílu a vzhled.
 2. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 192 Vyzkoušejte různé druhy cvičení a cvičení. Možná vaše rutina cvičení zahrnuje různé aktivity, jako je chůze, jízda na kole nebo veslování. Pokud toužíte po větší rozmanitosti, nezastavujte se. Vydejte se na víkendovou procházku s rodinou nebo strávte večerní společenský tanec.
  • Při zkoumání aktivit pravděpodobně najdete něco, co lechtá vaši fantazii. Až to uděláte, zajistěte to. Byl swingový tanec překvapivě příjemný? Skvělý! To je ještě jedna hodina týdně, abyste zůstali v pohybu.
  • Pokud provozujete stejných 5k pět dní v týdnu, vezměte to ven. Najděte si novou stezku, začněte běhat v noci nebo začněte za 7k. Pokud to nestačí, vezměte si úplně novou aktivitu. Fanoušek jógy? Zkuste pilates. Vždy jste chtěli vyzkoušet kickbox? Jít na to.
 3. Obrázek s názvem Začít cvičit Krok 20

  3 Zvyšte frekvenci cvičení. Jak postupujete, zjistíte, že je vaše rutina příliš snadná. Může být lákavé se s tím spokojit, ale tlačte se. Je například chytré začít cvičit se 2 tréninky týdně. Po 6 měsících s touto sazbou přidejte třetí cvičení týdně. Potom za další měsíc přidejte čtvrtý a pátý.
  • Můžete také střídat různé typy tréninků. Například v úterý a ve čtvrtek si zajděte do posilovny a v pondělí a ve středu uběhněte pár kilometrů.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 4 Kvíz

Když se vaše rutina začne cítit snadno, měli byste:

Promluvte si s trenérem.

Ne nutně! Trenér může být velmi nápomocný, pokud jde o dobrý cvičební režim a dietu. Přesto nepotřebujete trenéra, abyste se dostali do formy. Zkus to znovu...

Přehodnoťte svou kondici.

Absolutně! Pokud je to snadné, je to proto, že se zlepšujete! Jednoduše to znamená, že musíte svůj trénink udělat náročnějším nebo jiným. Rozhodněte se, zda chcete změnit své fitness cíle, nebo zda chcete jen zvýšit obtížnost nebo frekvenci tréninku. Pak plnou parou vpřed! Přečtěte si další kvízovou otázku.

Pokračujte v tréninku, který funguje!

Nepřesně! Toto cvičení vás samozřejmě dostalo do tohoto bodu, takže bylo velmi účinné! Pokud se to však stalo snadným, znamená to, že to již není tak efektivní a je na čase zkusit něco jiného. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu cvičit každý den, pokud jsem jen začátečník? Laila Ajani
  Fitness trenér Laila Ajani je fitness trenér a zakladatel Push Personal Fitness, organizace osobního tréninku se sídlem v San Francisco Bay Area. Laila má odborné znalosti v závodní atletice (gymnastika, silový trojboj a tenis), osobním tréninku, běhu na dálku a olympijském zvedání. Laila je certifikována National Strength & Conditioning Association (NSCA), USA Powerlifting (USAPL) a je specialistou na korektivní cvičení (CES). Laila Ajani Fitness trenér Expertní odpověď Můžete, ale nebuďte sklíčeni, pokud jste vyčerpaní a nemůžete to udržet. Zkuste promíchat, které svalové skupiny každý den pracujete, abyste měli různorodost a nikdy nepracovali stejnou skupinu dva dny po sobě.
 • Otázka Kolik dní v týdnu bych měl cvičit? Michele Dolan
  Certifikovaná fitness trenérka Michele Dolan je osobní trenérka s certifikací BCRPA v Britské Kolumbii. Od roku 2002 je osobní trenérkou a fitness instruktorkou. Michele Dolan Certifikovaná odborná trenérka Odpověď odborníka Dvakrát týdně po 20 minut pokaždé je dobrým výchozím místem. Postupně pracujte až 3–5krát týdně po 30 minut při každém sezení, abyste splnili základní 150minutový součet týdně.
 • Otázka Snažím se zhubnout, ale musím jíst silně doporučovaná jídla z poskytnutého školního oběda. Nemohu si však zabalit oběd, protože moje rodina nemá dostatek sbalitelných potravin. Co mám dělat? Michele Dolan
  Certifikovaná fitness trenérka Michele Dolan je osobní trenérka s certifikací BCRPA v Britské Kolumbii. Od roku 2002 je osobní trenérkou a fitness instruktorkou. Michele Dolan Certifikovaná fitness trenérka Odpověď odborníka Omezte množství jídla, které jíte ze zpracovaných obědů, a kontrolujte svá ostatní jídla, abyste se vyhnuli zpracovaným jídlům a příliš velkému počtu kalorií. Při snídani a večeři jezte čerstvé, nezpracované potraviny.
 • Otázka Jak si stanovujete fitness cíle? Pete Cerqua
  Certifikovaný osobní trenér a odborník na výživu Pete Cerqua je certifikovaný osobní trenér a odborník na výživu. Pete je také pětinásobně nejprodávanějším autorem knih, včetně knih „The 90-Second Fitness Solution“ a „High Intensity Fitness Revolution for Women/Men“ od Simon and Schuster a Skyhorse Publishing. Pete má více než 20 let zkušeností s osobním tréninkem a výživou a provozuje vlajkové studio 90-Second Fitness v New Yorku. Pete Cerqua Certifikovaný osobní trenér a odborník na výživu Expert Odpověď Jedna dobrá rada, kterou si musíte zapamatovat, je, že naléhavost vede k akci. Vytvořte časovou osu pro splnění svého cíle s určitým datem, jako je dovolená nebo svatba nebo jiná událost. Pokud máte stanovené datum, můžete okamžitě začít trénovat. V závislosti na tom, jak daleko je ten den, možná budete muset tvrději trénovat, ale mít na paměti určitý koncový bod vás bude tlačit, abyste zůstali důslední.
 • Otázka Jak získám motivaci začít cvičit, když jsem gaučový brambor? Začněte pomalu, ale na každý den mějte jasný rozvrh a za žádných okolností si nedovolte rozvrh porušit. Brzy se propracujete ke kondici.
 • Otázka Je mi 12 a chci si zacvičit, ale nechci, aby to věděli moji rodiče. Co můžu dělat? Začněte odspodu. Jezte zdravě a pijte galon vody denně. Cvičte ve svém pokoji, pokud můžete. Dělejte kliky a používejte předměty jako závaží. Můžete běhat po svém domě nebo, pokud má vaše škola dráhu, zůstat po škole a běhat. Ujistěte se, že začínáte pomalu a odtud se pohybujete nahoru.
 • Otázka Může 15letá dívka začít cvičit? Rozhodně, i když většina tělocvičen nemusí akceptovat osoby mladší 16 let, existuje spousta dalších možností. Pokud cvičením myslíte na získání kondice, školní týmy a další aktivity jsou skvělou volbou. Další je cvičit doma nebo si jít zaběhat, ať děláte cokoli, zůstaňte aktivní.
 • Otázka Je cheat day skutečně nutný? Ne nutně, ale opravdu záleží na tom, jaký je váš cíl. Cheat day je určen jako den, kdy se „odměníte“. Pokud je vaším cílem zhubnout, cheat day nemusí být ideální.
 • Otázka Pokud nemám přístup do posilovny, natož na kajak, jaká cvičení, která mohu dělat doma, jsou podobná veslařskému trenažéru? VermontGal Top Answerer Některé aspekty veslovacího stroje je možné replikovat pomocí jednoduchých materiálů. K rozvoji síly nadloktí používejte lehké činky (nebo dokonce plechovky s jídlem). Další možností je použít odporové pásy nebo chirurgické hadičky.
 • Otázka Začal jsem cvičit, ale jak ztratím veškerý tuk kolem pasu? VermontGal Nejlepší odpovídač Nemůžete bodově zmenšit konkrétní oblast, tuk se vám při hubnutí bude stahovat ze všech částí těla. Aerobní cvičení může pomoci při hubnutí a cvičení zaměřené na jádro a ab může pomoci tónovat oblast.

Populární Problémy

Světová jednička 30 Filip Krajinovic nastoupí v prvním kole Paris Masters na španělského veterána Feliciana Lopeze. Krajinovic vede hlavou mezi dvěma hráči 1: 0.

Tenis: Garbine Muguruza vs Magdalena Rybarikova - profily hráčů

Rohan Bopanna je v současné době nejvýše postaveným indickým hráčem ve čtyřhře. Jednačtyřicetiletý hráč je na 40. místě na světě a od července 2010 si udržuje místo v první padesátce každý týden.

Muškaření může být stejně náročné jako zábavné. Naučit se vrhat pomocí muškařského prutu vyžaduje hodně tréninku, ale základní technika je ve skutečnosti docela snadno pochopitelná. Začněte úpravou linie tak, aby byla správně sestavena tak, aby ...

Jak dát masáž. Masáže uvolňují svaly, stimulují oběh a snižují emoční stres. Dát někomu rychlé otření ramene je příjemné, ale pokud chcete svému blízkému vytvořit nezapomenutelný a uzdravující zážitek, stojí to za ...

Tenis: Marin Cilic vs Sam Querrey - profily hráčů