Jak sledovat dnešní demokratickou debatu naživo o Univision ve španělštiněGetty

Španělská jazyková síť Univision dnes pořádá třetí demokratickou prezidentskou debatu s ABC. Debata začíná ve 20 hodin. Východní a trvá do 23 hodin Pokud vás zajímá debata ve španělštině, můžete ji sledovat online nebo v televizi. Vysílání na Univision bude ve španělštině. Podrobnosti čtěte dále.


Jak se dívat na Univision prostřednictvím televize nebo online

Televizní vysílání Univision oficiálně začíná v 19:55. Eastern (18:55 centrálně.) Debata končí ve 23 hodin. Eastern (22:00 centrálního času) Říká se tomu Debate Presidencial 2019.

Chcete -li zjistit, na jakém kanálu je pro vás Univision, klikněte zde přejít na seznamy TV Guide. Poté změňte poskytovatele (přímo pod seznamy TV) na vašeho místního poskytovatele. Budete moci přejet dolů a zjistit, na jakém kanálu je Univision ve vaší oblasti.

Pokud se nechcete dívat na televizi, můžete sledovat online pomocí vloženého videa níže. Pokrytí YouTube začne v 19:50. Východní (18:50 centrální/16:50 tichomořský.)Hrát si

Žít a ve španělštině: Třetí demokratické debaty se účastní 10 demokratických kandidátů Joe Biden, Cory Booker, Pete Buttigieg, Julián Castro, Kamala Harris, Amy Klobuchar, Beto O'Rourke, Bernie Sanders, Elizabeth Warren a Andrew Yang se účastní třetí debaty demokratických kandidátů. Akce se koná na University of South Texas v Houstonu. Novináři George Stephanopoulos, David Muir, Linsey Davis a Jorge Ramos budou… 2019-09-13T03: 40: 38 000Z

Pokud se z nějakého důvodu výše uvedené vložené video nepřehraje, můžete se na video podívat přímo na YouTube prostřednictvím tohoto odkazu . Nebo můžete vyzkoušet jednu z následujících dalších možností.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat Univision online, na svém telefonu nebo na jiném streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu. Stojí měsíční poplatek, ale všechny jsou dodávány s bezplatnou zkušební verzí, takže se můžete podívat na dnešní show zdarma:

FuboTV : Univision je součástí balíčku kanálů Fubo nebo Fubo Latino. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a poté je můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu událostí nebo pořadů až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Sling TV : Univision je součástí balíčku Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

vyrobte si vlastní tenisky

Další podrobnosti o debatě

Debata bude také zobrazena na účtech sociálních médií Univision, včetně Facebook a Cvrlikání .

V níže uvedeném tweetu můžete vidět některé zaměstnance, kteří se vydávají za komparz, když před debatou zkouší světla a pozice kamer.

Před debatou několik členů štábu vystupovalo jako figuranti, jako například pre-kandidáti, aby nacvičili světla a pozice kamer.

Moderátoři @ABC Zprávy @GStephanopoulos , @DavidMuir , @LinseyDavis a jorgeramosnews z @jednotka také cvičí na svých postech. pic.twitter.com/jHQqex5VmH

- Juliana Jiménez J. (@photobomba) 12. září 2019

Debata se uskuteční na Texas Southern University. V níže uvedeném tweetu můžete vidět, jak se univerzita připravuje na debatu.

live stream seahawks vs 49ers

Univerzita @TexasSouthern v Houstonu se připravuje na čtvrteční demokratickou rozpravu.

Přednášející procvičují své úvody a nacvičují se videoprezentace. Židle, obrazovky, světla, vše je před schůzkou podrobně prozkoumáno. pic.twitter.com/Qe6bvKsYfj

- Juliana Jiménez J. (@photobomba) 12. září 2019

Mezi moderátory bude hlavní moderátor ABC News George Stephanopoulos, David Muir z ABC News Světové zprávy dnes večer, Linsey Davis, zpravodaj ABC News, a Jorge Ramos, kotva pro Univision.

Kandidáti učiní úvodní prohlášení k dnešní rozpravě, ale závěrečná prohlášení nebudou. Budou mít také jednu minutu a 15 sekund na zodpovězení otázek a 45 sekund na vyvrácení. To je déle, než bylo uvedeno v předchozích debatách.

Univision měla před debatou hlasování amerických latino národních a texaských voličů. Bernie Sanders měl nejvyšší přízeň ze všech v anketě, Informovali o tom Latino Rebels . Jeho oblíbenost byla 67 procent, což je nárůst z 59 procent před první debatou. Joe Biden byl na 64 procentech z 56 a Elizabeth Warren na 53 procentech ze 44 procent. Asi 22 procent latino voličů v anketě uvedlo, že by volilo Bidena a 20 procent uvedlo, že by volilo Sanderse.

Pokud jde o voliče Latino v Texasu, 40 procent registrovaných voličů uvedlo, že by hlasovali pro jakýkoli demokrat, který vyhrál primární volby, a 33 procent uvedlo, že by volilo prezidenta Donalda Trumpa. Průzkum ukázal, že Sanders vyhrál v Texasu 48–42 procent nad Trumpem, Biden vyhrál 47–43 a Warren 44–42.

V sestavě dnešní debaty je bývalý viceprezident Joe Biden, senátor Cory Booker, starosta Pete Buttigieg, bývalý tajemník pro bydlení a městský rozvoj Julián Castro, senátor Kamala Harris, senátorka Amy Klobuchar, bývalá texaská rep. Beto O'Rourke, senátor Bernie Sanders, senátor Elizabeth Warren a podnikatel Andrew Yang.

Tulsi Gabbard a Marianne Williamson neuspěly v dnešní debatě. Tom Steyer se již kvalifikoval do další debaty, ale do říjnové debaty se nekvalifikoval. Gabbarda dělí od kvalifikace pouhé dva hlasování.


Populární Problémy

Jak nasadit ostruhy na boty. Spurs mohou pomoci zlepšit komunikaci mezi jezdcem a mountem. Pokud jste vybrali nový lesklý pár ostruh, možná si říkáte, jak je připevnit ke svým oblíbeným kovbojským botám. Postup je celkem jednoduchý ...

Jak uspořádat skvělou párty. Večírek je skvělý způsob, jak strávit čas s přáteli a oslavit zvláštní příležitosti. Pokud chcete pro sebe a své hosty ten nejlepší čas, naplánování večírku předem a zajištění nezbytných věcí zajistí ...

Váš průvodce streamováním hry The Santa Clause 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak nalepit kotník jako atletický trenér. Zranění kotníku může chvíli trvat, než se vyléčí, zvláště když se jim nedostane řádného ošetření. Kdokoli je schopen utrpět takové zranění, ale sportovci jsou náchylnější ho zažít ....

Jak hrát Cornhole. Cornhole, někdy také nazývané kukuřičný hod, hod fazolovým pytlem nebo baggo, je v Americe populární hra na trávníku. V této hře dva týmy házejí sedací pytle do otvorů na brankové desce umístěné na zemi a získávají body. S...

Jak vypracovat abs. Vaše břišní svaly jsou součástí skupiny svalů nazývaných vaše „jádro“, které všechny společně působí na podporu vaší rovnováhy a stability. Silné, dobře vyvinuté jádro je nezbytné pro vaše celkové zdraví ....