Jak sledovat UCF vs FAU Football Online bez kabelu

UCF vs FAU Live Stream

Getty

Po prodloužení série vítězných zápasů základní části na 23 zápasů v otvíráku sezony minulý týden zamířilo č. 18 UCF na jih k sobotnímu zápasu proti Lane Kiffin a Florida Atlantic.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

kolik her se odehrává v tenise

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

nejlepší silová tenisová raketa

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

jak vyčistit tenisky jedlou sodou

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled UCF vs FAU

Když Lane Kiffin dorazil na floridský Atlantik, doufalo se, že dokáže zopakovat to, co se děje jen pár hodin na sever v Orlandu.

Myslím, že je to program, kterým chce být každý, Kiffin řekl o UCF . Pro nás je to, jako bychom hráli další tým SEC nebo Big Ten dva týdny po sobě. Mají hráče jako tihle kluci.

Kiffinova první sezóna na FAU byla dobrým začátkem. Ale po rekordu 11-3 a výhře v Boca Raton Bowl v roce 2017 se loni vrátili jen k pěti vítězstvím.

FAU si během prvního víkendu v minulém víkendu vykopalo 28-0 jamku proti č. 5 Ohio State v prvních 10 minutách hry, ale na porážku 45-21 nakonec odpovědělo docela dobře.

Poté hráli extrémně fyzicky, usadili se ve svém herním plánu, Řekl trenér UCF Josh Heupel . Myslel jsem, že zvládli běžící hru z Ohio State od druhé čtvrtiny opravdu dobře. Nevzdával se velkých her v rozehrávce. Je to zkušená skupina na zadní straně - spousta stejných kluků, kteří hráli před rokem.

badmintonová houpačka

Nový obranný koordinátor FAU Glenn Spencer má skutečně zajímavou kombinaci vracejících se veteránů a talentovaných prvňáčků, ale sovy budou pravděpodobně ve 2. týdnu opět překonány.

UCF minulý týden při výhře 62-0 nad FAMU nashromáždilo 694 yardů celkového útoku a byl to útok tak vyrovnaný, jak byste si mohli přát. Quarterbacks Brandon Wimbush, Dillon Gabriel a Quadry Jones spojili dohromady 356 yardů a šest přistání, zatímco běžecká hra nasbírala 338 yardů a dvě skóre.

sledujte vrak-it ralph

Očekává se, že Wimbush, přestup z Notre Dame a skutečný nováček Gabriel budou hrát proti FAU, přičemž začátek opět začíná.

Myslím, že si oba vysloužili příležitost dál pro nás hrát fotbal, Řekl Heupel . Mnoho podobností a také některých jedinečných rozdílů, ale jak budeme pokračovat, uvidíme všechny ty kluky hrát.

Když se tyto týmy setkaly v loňském roce, UCF dosáhla vítězství 56-36 za celkově šesti celkovými přistáními nyní zraněného McKenzie Miltona. Ale protože odveta se koná na FAU, Rytíři jsou v sobotu favorizováni pouze do 13.


Populární Problémy

Analýza letošního losování dvouhry žen před Italian Open 2019.

Jak vyrobit sněhuláka. Když zima přichází s hustým sněhem, je načase se tam dostat a postavit sněhuláka! Je snadné srolovat tři sněhové koule, jednu velkou, jednu střední a jednu malou. Skládejte je s největšími na dně a ...

Oblečení a obuv Gore Tex jsou ideální, pokud pracujete hodně venku. To ale také znamená, že pravděpodobně budou jednou za čas potřebovat vyčistit! Pokud si všimnete, že váš Gore-Tex vypadá špinavě, nebo se zdá, že už neodvádí vodu, ...

Dominic Thiem zvítězil nad australským Alexem de Minaurem 7-6 (7), 6: 4 ve čtvrtečním testovacím střetnutí, které trvalo téměř dvě hodiny.

Rozlití a potřísnění je při vaření a pečení docela běžné, ale pokud je hned neutřete, mohou se spálit a ulpět na dně vaší trouby. Naštěstí spálené na dně vaší trouby lze odstranit trochou ...

Pokud žijete v USA, zde se můžete podívat na sobotní zápas Ligy mistrů Barcelona vs Neapol.