Živý stream Ink Master: Jak sledovat 13. sérii online

Inkoustový mistr

Paramount/YouTube Zde je návod, jak můžete online streamovat premiéru 13. série seriálu Ink Master: Turf War bez kabelu.

Inkoustový mistr 13. sezóna se vrací do Paramount Network v úterý 7. ledna ve 22 hodin. EST/21:00 CST. Nová sezóna nese název Turf War a bude představovat tetování umělců z východní, západní, jižní a středozápadní oblasti USA.

skóre v badmintonu

Popis 1. série, 13. epizoda s názvem Rep Your Region, zní: Týmy postavené s umělci ze čtyř regionů země, Západu, Jihu, Středozápadu a Východu, dorazí do boje. Turf válku přežije jen ten nejsilnější umělec, který získá cenu sto tisíc dolarů a titul Ink Master.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze sítě Paramount na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Paramount je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

Paramount je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete dlouhodobě udržet. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

dodávkové bílé tenisky

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

Paramount je součástí buď balíčku Sling Orange + Comedy Extra od Sling TV (41 kanálů) nebo balíčku Sling Blue + Comedy Extra (54 kanálů). Oba stojí první měsíc 25 USD a poté 35 USD za měsíc:

pravidla tenisu na trávníku

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


V 13. sezóně se představí 20 umělců tetování z různých regionů USAHrát si

Ink Master Turf War (13. sezóna) Oficiální upoutávka Je čas zopakovat svůj region! Ink Master: Turf War má premiéru v úterý 7. ledna v 10/9c na Paramount Network. Sledujte celé epizody Ink Master: prmnt.net/inkmaster #InkMaster #ParamountNetwork Vítejte na oficiálním kanálu Ink Master na YouTube. Nové epizody každé úterý v 10/9c na Paramount Network. Přihlaste se k odběru Ink Master: bit.ly/2UnXF24 Facebook.com/inkmaster Instagram.com/inkmaster Twitter.com/inkmaster pinterest.com/ink_master paramountnetwork.com/shows/ink-master 2019-11-12T17: 01: 21.000Z

Popis Paramountu na velmi očekávanou premiéru 13. série Inkoustový mistr Dvacet nejlepších národních tetovacích umělců z východu, západu, jihu a středozápadu se spojilo, aby repasovalo svůj region a soutěžilo o titul Ink Master, peněžní odměnu 100 000 $ a redakční funkci v časopise Inked.

13. sezóna bude obsahovat 16 hodinových epizod, protože následující umělci bojují za obranu svého domácího trávníku a získání titulu Ink Master. Podívejte se na úplné obsazení níže, včetně jejich regionů a úchytů Instagramu, s laskavým svolením Paramountu:

jak sám cvičit stolní tenis

Východní:Jižní:

Středozápad:

Západ:

Nalaďte si úterní noci ve 22 hodin EST na Paramountu zachytí nové epizody Ink Master: Turf War. Mezitím si nezapomeňte prohlédnout profil všech autorů tohoto autora Inkoustový mistr pokrytí a další!


Populární Problémy

Florida Atlantic a Georgia Southern se v sobotu setkají v přesvědčivém nekonferenčním fotbalovém zápase. Zde je návod, jak hru sledovat.

Rajeev Ram byl na pokraji reprezentace Indie, pouze kvůli předpisům NRI, které mu v tom měly zabránit.

Stát se sportovním hlasatelem může být náročné, protože obor je poměrně konkurenceschopný a těžko se do něj proniká. Pouze získáním správného vzdělání a raných pracovních zkušeností můžete doufat v úspěch, ale s dostatečným odhodláním ...

Dnešní basketbalový zápas Oklahoma State vs Iowa State není v televizi, ale zde je návod, jak můžete hru sledovat živě online na ESPN Plus.

Špinavé posuvné skleněné lišty dveří mohou vaše dveře zalepit a ztěžovat jejich otevírání a zavírání. Čištění jednou týdně může pomoci snížit množství usazených nečistot a špíny a usnadní údržbu dveří. Můžete vyčistit ...