Přímý přenos Penn State vs Michigan Basketball: Jak se dívat onlineGetty Michiganská stráž Zavier Simpson.

Basketbalový tým Michigan Wolverines bude ve středu hostit hru Penn State Nittany Lions ve hře Big Ten

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

hra raquetball

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Penn State vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

dívčí tenisová raketa

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Penn State vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Penn State vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

alabama vs lsu live stream zdarma

Náhled Penn State vs Michigan

Nittany Lions v sobotu odtrhla třízápasovou sérii porážek a překonala tehdejší č. 21 Ohio State Buckeyes 90-76 doma ke zlepšení na 13-5 v sezóně a 3-4 v konferenčním hraní.

Útočník Penn State Lamar Stevens vystřelil 7 z 12 z pole a 2 ze 3 z 3-bodového dosahu na cestě k 24 bodům hry, přidal ukradení a pár bloků. Lvi Nittany vystřelili 29 z 54 (53,7%) z podlahy a 9 z 19 (47,4%) z hloubky.

Měli jsme tam trochu sérii porážek a nikdy nechcete, aby jeden vedl ke dvěma, dva k třem, řekl hlavní trenér Penn State Patrick Chambers. Associated Press . Můžeme se zlepšit, byla to pro nás skvělá hra. Ale musíte to dát zády k sobě.

sledujte hru thunder naživo online zdarma

Zpět 7. prosince, tehdejší č. 6 Buckeyes odstřelilo Penn State 106-74 v Columbusu a ve druhém poločase získalo 60 bodů.

Nemyslím si, že jsme provedli nějaké úpravy, řekl Stevens, podle AP. Když jsme tam šli, udeřili nás pěstí a my jsme nemohli odpovědět. Měli jednu z těch her, kde jim nic nechybělo.

Wolverines vypadli dva za sebou a tři z posledních čtyř. V pondělí vypadli z žebříčku AP poprvé od listopadu.

O dva dny dříve prohráli s Iowa Hawkeyes 90-83 na silnici. Michigan střílel 34 z 68 (50%) z pole a dopustil se pouze 8 obratů, ale strávili sotva nějaký čas na čáře volného hodu, přičemž z pruhu šli 4 z 5 (80%). Hawkeyes překonali 15 obratů střelbou 27 z 53 (50,9%) z pole a 27 z 30 (90%) z čáry.

Myslím, že (emoce) je něco, co potřebujeme, něco, co jsme ztratili v průběhu sezóny, řekl strážce Wolverines Franz Wagner podle Michiganský deník . Potřebujeme ukázat více emocí, jen v týmu (ukázat) emoce a ukázat, že jsme motivovaní; a že nehrajeme jen venku, ale také proto, abychom vyhráli.

nejlepší stolní tenis

Wagner střílel z pole 8 z 14 na 18 bodů, přidal 5 doskoků a 4 asistence. Spoluhráč z Michiganu Eli Brooks získal týmových 25 bodů, střílel 9 z 17 z podlahy a 5 z 11 z 3-bodového dosahu. Prošel třemi čtrnácti předchozími soutěžemi Wolverines 1 z 14.

Pokud máte chlapa, který nevystřeluje, obvykle zapomene na obranu na druhém konci, protože je tak frustrovaný. Ukázal, že je spolehlivý, řekl hlavní trenér Wolverines Juwan Howard o Brooksovi Michiganský deník . Takže s Eli jsem velmi spokojený. Je jedním z našich lídrů a jsem na jeho výkon hrdý.


Populární Problémy

Mistrovství světa v zápasech Pac-12 2020 se koná v sobotu na Stanfordu. Zde je návod, jak sledovat turnaj online bez kabelu.

Ponožka ráda vymění Augustu za finále ATP.

Pokud žijete v USA a nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat „Transplantaci“ online nebo na vyžádání online.

Chcete -li ve hře eliminovat dvojité chyby, můžete postupovat podle těchto jednoduchých kroků.

Šance nejlepších hráčů v antukové sezóně

Vyřezat šunku se může zdát obtížné udělat správně, ale naučit se to není příliš obtížné. Pokud plánujete servírovat šunku, budete chtít znát správnou techniku, jak krájet dokonalé šťavnaté plátky šunky, které budou sloužit vašim hostům. Jakmile ...