Přímý přenos Seahawks vs Packers: Jak se dívat online bez kabelu

Hodinky Seattle Seahawks v Green Bay Packers

Getty Aaron Rodgers a Russell Wilson se utkají v neděli večer v divizním kole NFC. (Foto: Christian Petersen/Getty Images)

Divizní kolo NFC končí v neděli večer na Lambeau Field, když Green Bay Packers hostí Seattle Seahawks.

Začátek hry je naplánován na 18:40. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (žijící na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích). První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu u Foxu, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Seahawks vs Packers v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jak sloužit badmintonu

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Seahawks vs Packers

Tyto dva týmy se naposledy setkaly 15. listopadu minulé sezóny a Seahawks vyhráli těsně 27-24. Před tímto vítězstvím však Packers vyhráli tři v řadě proti Seattlu. Jejich poslední postseason bitva byla Mistrovství NFC 2014 , ve kterém Russell Wilson a společnost vytvořili epický comeback, vracející se k vítězství poté, co prohráli 16: 0. Ale ta hra byla v Seattlu. Russell Wilson je v Lambeau v dosavadní kariéře 0-3.

Trenér Seahawks Pete Carroll rychle odmítá ty, kteří naznačují, že Wilson nemusí v chladném počasí hrát dobře. Ve Wisconsinu hrál docela dobře, Řekl Carroll s odkazem na vysokou školu, které se Wilson zúčastnil. Nemyslím si, že je to počasím. Takže si myslím, že na tom moc není.

Seahawks však byli v této sezóně vynikajícím silničním týmem. Seattle je letos na silnici 8: 1 a doma bude hrát tým Packers, který je 7: 1.

Největším zápasem této hry by mohla být hvězda Packers běžící zpět Aaron Jones proti této obranné linii Seahawks. Jones je dělen o vedení ligy s 19 univerzálními přistáními a ve svém posledním zápase proti Seattlu měl celkem 103 yardů a dvě celkem přistání. Pokud tento vyčerpaný tým v Seattlu může obsahovat Jonese, mají šanci naštvat rozrušení v Lambeau.

Strážce Mike Lupati pochybuje o zranění krku, což je pro tento přestupek v Seattlu obrovská ztráta, a souboje Duane Brown (koleno) a George Fant (třísla) jsou diskutabilní.
Obranný konec Ezekiel Ansah, bezpečnostní markýza Blair a obranný nástroj Quinton Jefferson jsou pro tuto hru také diskutabilní, zatímco Packers jsou zdraví, jako byli celou sezónu.

tenisky nike bling

Green Bay vede historickou sérii 13-9.


Populární Problémy

Jak udělat kurz na horském kole. Horská cyklistika je zábavný a obohacující sport, ale vyžaduje slušnou jízdu. Najít kurz, který je náročný i vzrušující, může být obtížné, protože nejlepší kurzy obvykle bývají ...

Bílé boty Vans vypadají stylově, ale také se snadno barví. Naštěstí můžete své bílé dodávky snadno vyčistit doma pomocí produktů, které najdete po celém domě. Smíchejte čisticí roztok. Použití směsi pracího prostředku a teplé vody ...

Historie tenisu je až po okraj naplněna příběhy dospívajících fenomenů - mladých lidí, kteří ukazují neomezený potenciál a vzbuzují naděje na rekordní kariéru.

Drtiče jsou zcela přirozené, nejsou příliš snadno ovladatelné a - většinou - zcela neškodné. Může být zábavné toužit po člověku, i když víte, že navázat s ním vztah je zbytečné. Někdy však ty pocity ...

Jak opravit drobnou rez na autě. Když se holý kov dostane do kontaktu s kyslíkem v každodenním vzduchu, výsledná chemická reakce (nazývaná oxidace) vytvoří rez, který sežere kov ve vašem autě. Pokud máte malý loket ...

Rivals Virginia a Virginia Tech se setkají v sobotu večer na basketbalovém zápase. Pokud nemáte síť ACC, můžete hru sledovat online naživo.