Wimbledon 2021: Dan Evans vs Sebastian Korda náhled, souboj a předpověď

Dan Evans postoupil do třetího kola Wimbledonu 2021

Dan Evans postoupil do třetího kola Wimbledonu 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Dan Evans (22) vs Sebastian Korda

Datum: 2. července 2021

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

volně padnoucí tenisové topy

Místo : Londýn, Velká Británie

levné tenisové míčky

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Náhled Dan Evans vs Sebastian Korda

Dan Evans v pátek přebírá americký Sebastian Korda o místo ve čtvrtém kole Wimbledonu.

Evans, dvaadvacátý semen, měl dosud silnou kampaň do roku 2021. V Melbourne získal svůj první titul ve dvouhře v kariéře a dal dohromady rekord 14-11 za sezónu.

Evans dorazil na travnaté hřiště Major v zadní části čtvrtfinálových vystoupení v Nottingham Challenger a Queen's. Brit poté porazil Feliciana Lopeze a Dušana Lajoviče ve dvou setech, aby se potřetí v kariéře dostal do 32. kola Wimbledonu.

nejlepší rakety na tenisový loket

Mezitím mnohem mladší Sebastian Korda má sám působivý začátek roku 20–9. Dvacetiletý mladík, stejně jako Evans, získal svůj první letošní singlový titul v kariéře (Parma).

Debut ve Wimbledonu, Korda vyřadil 15. semeno Alex de Minaur v prvním kole a Antonine Hoang v dalším, aby nastavil střet s Evansem.


Vzájemně proti sobě Dan Evans vs Sebastian Korda

Dan Evans a Sebastian Korda se na turné předtím nepotkali, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.


Predikce Dan Evans vs Sebastian Korda

Dan Evans zahájí tento zápas jako papírový favorit vzhledem ke svému vynikajícímu rodokmenu na trávníku a lepší nedávné formě na povrchu.

tenis, jak hrát

Evans vyhrál 15 ze svých 31 zápasů ve dvouhře na trávě, na rozdíl od Kordovy bilance pouhých čtyř. Američan ve skutečnosti odehrál svůj první zápas na trávě v Halle před dvěma týdny.

Dan Evans hraje svůj nejlepší tenis na trávě, ale v nedávné době interakce s Matsem Wilanderem uznal jedinečnou výzvu hrát na povrchu.

'Mnoho lidí si myslí, že je to jednodušší, ale jde to tak rychle,' řekl Evans. „Je to těžké, méně času na přemýšlení, menší šance hrát; existuje více variací. Je jich málo, ale stále musíte hrát svoji hru, přijít na síť, což mě opravdu baví. Sloužím a připravuji šanci vstoupit. '

Korda je mezitím považován za jednoho z nejlepších amerických vyhlídek za nějakou dobu. Ze země generuje spoustu síly bez námahy, a přestože může být zelenáčem na trávě, již ukázal, že na něm může být účinný.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sebi (@sebastiankorda)

Sebastian, syn bývalého vítěze Australian Open a světového č. 2 Petra Kordy, by si rád udělal týden na památku rodiny Kordů tím, že bude pokračovat ve svém zabíjení ve Wimbledonu. Jeho starší sestra Nelly získala svůj první hlavní titul v šampionátu žen PGA dva dny předtím, než Sebastian porazil Di Minaura.

sledujte dobrého lékaře online zdarma reddit

Korda, který v loňském roce absolvoval čtvrté kolo na Roland Garros, by se v pátek podíval na svou hybnost a trápil Evanse. Ale od Britů, které navážel partyzánský dav, by se mělo očekávat, že vyhraje tenhle.

Předpověď: Dan Evans vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Nejmladšímu šampionovi bylo pouhých 16 let !.

Roger Federer se nedávno připojil k Bjornu Borgovi ve videochatu u příležitosti 50. výročí finále ATP. Federer mluvil o tom, jak byl v pubertě temperamentní, v ostrém kontrastu s Borgem a Rafaelem Nadalem.

Serena Williamsová během své tiskové konference před začátkem Italian Open 2021 prozradila, že zvažuje zmeškání olympijských her v Tokiu kvůli cestovním omezením zavedeným na

ID Channel vysílá nový dokument s názvem „Kdo zabil sestry Lyonové?“ v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online.