Kategorie: Tenis

10 legendárních sportovců, se kterými se loučíme na olympiádě v Riu

Jelikož olympijské hry v Riu 2016 končí, podíváme se na legendární olympioniky, kteří se nezúčastní olympijských her 2020 v Tokiu.10 nejkontroverznějších tenisových outfitů všech dob

Zde jsou časy, kdy to, co měl sportovec na sobě, dělalo více titulků než jejich výkon na kurtu. .10 nejkontroverznějších tenisových outfitů všech dob

Zde jsou časy, kdy to, co měl sportovec na sobě, dělalo více titulků než jejich výkon na kurtu. .10 tenisových hvězd a jejich mazlíčci

Nezáleží na tom, jestli jste obyčejný Tom, Dick nebo Harry, významný člověk nebo dokonce tenisová hvězda, každý má slabost pro chlupatého tvora.

10 nejvýznamnějších záznamů vytvořených Rafaelem Nadalem v desetiletí, které bylo v letech 2010-2019

Ohlédnutí se za 10 nejdůležitějšími záznamy Nadala v období 2010–2019.10 nejslavnějších tenisových hráčů všech dob

Tito hráči předefinovali Sport.10 tenisových hvězd a jejich mazlíčci

Nezáleží na tom, jestli jste obyčejný Tom, Dick nebo Harry, významný člověk nebo dokonce tenisová hvězda, každý má slabost pro chlupatého tvora.

10 věcí, které byste měli vědět o první grandslamové finalistce Karolině Plíškové

Zde je vše, co potřebujete vědět o Sereně-přemožitelce Plíškové, která dnes večer hraje své první finále Grand Slamu.10 největších ženských tenistů

Margaret Courtová, Serena Williamsová a Steffi Grafová mají největší počet singlových Slamových titulů. Kdo další provedl řez? Zjistěte to zde :.10 hráčů s největším počtem účastí ve 2. týdnu na grandslamech

Nejlepší tenisté jsou štamgasti druhého týdne Majors, kde mají tendenci posunout své výkony na další úroveň.

10 hráčů s nejlepším výsledkem v grandslamových zápasech prvního kola

Grand Slamy jsou vrcholem tohoto sportu, kde každý profesionální hráč touží udělat maximum.

10 tenisových hvězd a jejich mazlíčci

Nezáleží na tom, jestli jste obyčejný Tom, Dick nebo Harry, významný člověk nebo dokonce tenisová hvězda, každý má slabost pro chlupatého tvora.

10 věcí, které byste měli vědět o Novak Djokovic-slayer Sam Querrey

10 věcí, které byste měli vědět o muži, který se v prvním týdnu stal nejmluvnějším hráčem Wimbledonského mistrovství 2016.

10 věcí, které byste měli vědět o Robertě Vinci, přemožitelce Sereny Williams na US Open

10 věcí, které je třeba vědět o Robertě Vinci, která na US Open 2015 zastavila neporaženou sérii Slam Sereny Williamsové.

10 věcí, které potřebujete vědět o tenisovém zázraku Felixi Augerovi-Aliassimovi

Felix Auger-Aliassime je po svém působivém výkonu v Granby Challengeru oslavován jako tenisový fenomén.

10 věcí, které potřebujete vědět o vycházející hvězdě Hyeon Chung

Hyeon Chung dělá rychlé kroky na turné ATP. Zde je 10 věcí, které byste o mladíkovi měli vědět.

10 to Zen: Wimbledon 2015 Musings

Wimbledon 2015 zanechal za sebou více historie a hloubky.

Když Martina Hingis hrála naposledy na olympiádě, vypadal svět jako úplně jiné místo

Švýcarská slečna byla č. 1 ve dvouhře a v současné době je hráčkou č. 1 ve čtyřhře se Sanií Mirzou. V Riu bude reprezentovat Švýcarsko.

10 neznámých faktů o Marii Šarapovové

Zde je deset neznámých faktů o Marii Šarapovové.

10 věcí, které jste o Andy Murray nevěděli

O současné světové jedničce není mnoho známo.

Populární Problémy

Kožené sandály jsou pohodlné, stylové a bývají odolnější než sandály vyrobené z většiny ostatních materiálů. Na spodní straně mají také tendenci vykazovat špínu, vodní skvrny a další stopy, které způsobují, že ztratí svůj čerstvý vzhled. Od té doby...

Na oslavu 50. výročí Dne Země vydala Hulu na omezenou dobu speciální kolekci filmů a televizních seriálů s tematikou Země.

Andy Roddick v rozhovoru řekl, že si je plně vědom velikosti svého finále Wimbledonu 2009 proti Rogeru Federerovi. Roddick také věří, že zápas je jedinou věcí v jeho kariéře, kterou si fanoušci pamatují více než kdokoli jiný.

Medvědi a svatí se v neděli setkají v kole divokých karet. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Golfisté jsou tento víkend v Neapoli na přestřelce QBE 2018. Zde je návod, jak sledovat turnaj online bez kabelu.

Sezónu hrají jak 3: 0, tak 1: 0 v Ivy League. V sobotu se setkají Yale Football a Dartmouth. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak se seznámit s hráčem NFL. Neexistuje nic jako vzrušující pocit ze setkání s vaším oblíbeným hráčem NFL. Ať už chcete autogram, fotografii nebo jen příležitost pozdravit, existuje mnoho způsobů, jak hráče najít a oslovit. Vy...

Zranění Rafaela Nadala ukradlo soustředění na vítězství Stanislase Wawrinky na Australian Open 2014. Možná by měly být zakázané lékařské časové limity?

Ceny 2021 Kids 'Choice Awards se konají v sobotu 13. března. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos pořadu online.

Hledáte v sobotu večer živý přenos ze hry TCU vs. Arkansas? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat online nebo na jiných zařízeních zdarma.

Svým Přátelům